PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615202}

Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz

Captain America: The Winter Soldier
7,3 191 227
ocen
7,3 10 1 191227
7,2 32
oceny krytyków
Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz

Krótkometrażówka

użytkownik usunięty

Czy są już jakieś wieści nt. krótkometrażówki która na pewno znajdzie się na wydaniu BD/DVD?

P.S. Nie zauważyłem podobnego tematu na tym forum więc wygląda na to że jestem pierwszy ;)

ocenił(a) film na 8

Nie jesteś ;>
Choć było dawno to nic się nie zmieniło. Nie ma żadnych wieści czy w ogóle będzie (co wcale nie jest takie pewne).

"na pewno znajdzie sie na dvd"
Skąd masz takie informacje że napewno? Skad masz taką pewność? Bo ja nic nie wiem na temat żadnej krótkometrażówki.

użytkownik usunięty
Balziuba

Od czasu Thora na wydaniach BD/DVD filmów Marvel Studios zawsze pojawiała się jakaś krótkometrażówka nawiązująca do MCU więc czemu miałaby się nie pojawić tym razem?

ocenił(a) film na 8

Bo jak dotąd na 9 filmów pojawiły się tylko 3? Nie było mowy o tym, że jest to jakakolwiek reguła.

ocenił(a) film na 10
Dealric

3? chyba troche wiecej :d z tego co pamietam to byly:
-a funny thing happened on the way to mexico ( czy cos podobnego )
-item 47
-agent carter
-all hail the king
-the consultant

ocenił(a) film na 8
Dochuu

ciężko 3 minutowe i w zasadzie kompletnie nic nie wnoszące filmiki nazwać nawet krótkometrażówkami ;)

ocenił(a) film na 10
Dealric

one shot to one shot. miloby bylo gdyby chociaz parominutowe filmiki dodali.

Dochuu

Wiesz może gdzie te filmy były publikowane? Każdy konkretnie? Do jakich dvd były 'gratisami' ?

ocenił(a) film na 10
logarine

the consultant - thor 1
item 47 - avengers
a funny thing... - captain america 1
agent carter - im3
all hail the king - thor the dark world

A jaka była na Kapitanie Ameryce? Bo nie kojarzę?

ocenił(a) film na 9

Nie będzie żadnej. Feige powiedział, że jeżeli nie mają pomysłu to nie będą na siłę kręcić.

ocenił(a) film na 10
MatiZ_3

wciaz mam nadzieje ze nakrecili jakas przy okazji age of ultron :\ aktorow mieli pod reka, bylo by milo gdyby np hawkeye dostal swoje 15 minut...nikt nie mowi ze to musi byc wyszukana historia, wystarczy troche biegania i gadania :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones