PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615202}

Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz

Captain America: The Winter Soldier
7,3 191 233
oceny
7,3 10 1 191233
7,2 32
oceny krytyków
Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz

Według mnie to
1 Kapitan Ameryka
2 Czarna Wdowa
3 Alexander Pierce
4 Winter Soldier
5 Nick Fury
6 Falcon
7 Maria Hill

użytkownik usunięty
wort801

Według mnie w tym filmie

1. Natasha Romanoff aka Black Widow :) wiem że pokazała się ze słabszej strony zwłaszcza przy walce z Winter Solider ale ją kocham
2 Kapitan Ameryka/Steve Rogers
3. Zimowy Żołnierz
4 Nick Fury
5 Peggy :)
6 Falcon
7 Maria Hill
8 Alexander Pierce

pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9

a mnie zastanawialo dlaczego do filmow wcisneli wlasnie te dwie z pieciu najbardziej rozpoznawalnych kobiecych agentek Shield z komiksow za ktorymi nie przepadam :P Sharon Carter mozna by zostawic ale Romanoff zamienic na prawowita zonke Hawkeya- Morse, a Hill na ta babke, ktora prawilnie powinna byc blizej Fury'ego- Johnson ;)

wort801

Nie widzie twojej odpowiedzi ....

ocenił(a) film na 6
wort801

Czarna Wdowa jest tu cienka i zbędna -WHY?
-Nic nie wnosi do fabuły ( Żenująca scena gdy "tłumaczy" Capowi jak sie zachowywać będąc poszukiwanym w galerii)
-Dziwne zachowanie (Najpierw płacze nad ciałem Furego by 5 sekund później wesoło gaworzyć z Capem o jego życiu towarzyskim. Scenarzysta jej postać budował chyba na końcu na do widzenia dla reżysera)
- W Avengersach była świetna ( scena w Indiach u Hulka)- tu nie budzi żadnych emocji . Mogło by jej nie być
- Oprócz 7 sekundowej walki z WS nic nie pokazuje. Steve ratuje ją chyba 5 razy ( członkini Avengersów)
- Nie ma głębokiego dekoltu
- Tragiczna scena w Kongresie na końcu i jej monolog który ma dać tym politykom do zrozumienia że bez niej nic nie
zrobią i będą bezbronni. Ludzie oni byli naprawdę przejęci ,chociaż normalnie by ją wyśmiali.
- Nawet tyłka w obcisłych,lateksowych spodniach nie dali
Ogólnie mądrzy się, nic nie pomaga i komentuje poczynania innych (docinki do Capa o całowaniu). Coś w stylu
Galdarieli w LOTR.

użytkownik usunięty
ant887

uśmiałem się z twojej wypowiedzi... Black Widow jest zbędna i nic nie wnosi do fabuły? haha błąd wnosi bardzo wiele, kto według ciebie miał pomóc Capowi w galerii? może Falcon ? nie gadaj bzdur, Black Widow wnosi wiele do fabuły... zobaczysz i zrozumiesz jak obejrzysz czas ultrona.

Co ma dekolt do niej ....

bo jest jedna z najsłabszych członków Avengers więc to zrozumiałe...

mądrzy się jak Galadriela??? czy ty w ogóle wiesz że ty porównujesz elfa z człowiekiem... chyba nieuważnie oglądałeś film

użytkownik usunięty
ant887

w dodatku Black Widow inaczej się zachowuje, jest trochę wrażliwsza, jej zachowanie będzie miało związek na wydarzenia z Civil War, to czy będzie po stronie Capa czy Tony'ego

ocenił(a) film na 7
ant887

Dokładnie. Marvel stara się zrobić rewolucję i przestawić Black Widow jako kluczową postać, a niszczą to scenariuszem. Chyba prędzej uda się to Foxowi z Mystique lub inną postacią.

użytkownik usunięty
CasperChase

powiedział facet lubujący się w plastikowym Pattinsonie brawo...

ocenił(a) film na 7

Mój gust w aktorach nie ma wpływu na ocenę scenariusza. A ten był cholernie słaby.

Zresztą sam lepszy nie jesteś, fanboyu Marvela, więc nie wiem po co się na siłę czepiasz. Pattinson to bardzo dobry aktor, pomijając jedynie Zmierzch.

użytkownik usunięty
CasperChase

Pattison to bardzo bardzo zły aktor, nie jestem fanboyem marvela, ale jak widzę ty jesteś fanboyem dc...

ocenił(a) film na 7

A stwierdzasz to na podstawie czego? DC zdarza się popełniać większe gafy.

Jestem fanem komiksów, które bywają płytko zekranizowane. I postaci żeńskich, które robią za ozdoby dla nudnego Kapitana Ameryki chociażby. Ja chociaż dostrzegam te błędy mimo mojej szczerej sympatii do uniwersum.

A co do Pattinsona- pozwolę sobie obstawiać przy swoim. Zważywszy na twoje preferencje raczej twoja opinia nie robi mi większej różnicy.

ocenił(a) film na 7

"nie jestem fanboyem marvela"
Cóż, twój profil opowiada inną historię, rosyjska agentko Natasho Romanoff.

użytkownik usunięty
CasperChase

To że mam kogoś na profilu nie znaczy że jestem fanboyem błędne wnioski wyciągasz...

ocenił(a) film na 7

"powiedział facet lubujący się w plastikowym Pattinsonie" :D

ocenił(a) film na 7

Zresztą tylko kompletnie zatracony w swoim uwielbieniu fan wystawiłby tak dobre noty wszystkim filmom Marvela. Przemyśl to.

użytkownik usunięty
CasperChase

Nie mam ochoty gadać z kimś kto Pattisona ocenił na 9 żegnam

ocenił(a) film na 7

W sumie zabawnie, bo dałbym mu 6/7 gdyby nie fakt, że w ocenianie aktorów bawiłem się kilka lat temu i niemal każdemu dałem 10 lub 2. Ja z tego wyrosłem, ty tym żyjesz. :D

ocenił(a) film na 9
wort801

1 Kapitan Ameryka
2. Pierce
3. Fury
4. WIdow
5. WInter solider
6. Falcon
7. Maria Hill

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 8
wort801

1/Black Widow
2/ Steve Rogers
3/ Nick Fury
4/Maria Hill
5/Falcon
6/ Bucky

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones