PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615202}

Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz

Captain America: The Winter Soldier
7,3 191 233
oceny
7,3 10 1 191233
7,2 32
oceny krytyków
Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz

Najlepszy film Marvela!!!!!!!!

użytkownik usunięty

Jak dotąd żaden film z rodziny marvela nie przebił tego filmu.

Strażnicy Galaktyki osobiście uważam za świetny film (poziom pierwszej części Avengers)
X men przeszłość która nadejdzie zaliczam do rodziny marvela bo bohaterowie, są z marvela i też uważam że nie przebił tego filmu

dochodzę do największego rozczarowania roku Niesamowity spider man 2 który od początku był skazany na porażkę 2014 roku.

Ogólnie Kapitan Ameryka Zimowy Żołnierz jest zdecydowanie lepszy od "Pierwsze Starcie" aktorzy grają wybitnie no może bardzo dobrze jednak gra Scarlett Johansson aktorka bez dwóch zdań zagrała wybitnie. Z niecierpliwością czekam na Avengers Czas Ultrona który myślę że Kapitana Ameryki Zimowego Żołnierza raczej nie przebije bo, Kapitan Ameryka Zimowy Żołnierz przebije tylko Captain America Civil War choć, zobaczymy w maju. I liczę na sporo świetnych scen z Czarną Wdową :)

Moja ocena to 10/10 ocena subiektywna mimo to zawyżona.

ocenił(a) film na 5

może mi ktoś wyjaśnić na czym niby polegała ta niesamowita gra aktorska w tym filmie? bo absolutnie nie jarzę. Dla mnie akurat gra aktorska w tym filmie kuleje najbardziej przez co film jest mega nudny. Aktorzy w ogóle nie używają żadnej mimiki twarzy jakby mieli maski pozakładane, nie ma w filmie ani krzty ludzkich emocji, nic. aktorzy znani i dobrzy, więc to raczej nie ich wina tylko reżysera. Jak dla mnie naprawdę dziwny koncept tak odczłowieczyć postacie jakby to było demo z gry komputerowej a nie film.

ocenił(a) film na 9
scarletmara79

Gra aktorska w tym filmie jest świetna. Chyba każda postać wypadła wiarygodnie a scena gdzie Arnim Zola gra samym głosem to czyste ciary. Scena pościgu za Furym wbija w fotel. Stworzyć aurę takiej niepewności i dezorientacji w filmie na bazie komiksu to spora rzecz. To czysty thriller polityczno - szpiegowski w wersji rozrywkowej może stąd efekt "pokerowej maski" Choć dla jak najbardziej in plus. Podsumowując to strasznie niezrozumiały zarzut.

ocenił(a) film na 5
matthewrealfan

O nie, to nie są pokerowe maski. Pokerowe maski to w serialu: House of Cards można zobaczyć ewentualnie.
A te w tym filmie to raczej typu: jestem cyborgiem. Oczy puste, wyraz twarzy pusty czasem jakiś grymas ale wymuszony tak jakby cyborgowi kazali naśladować ludzkie reakcje. Ani to wiarygodne ani ciekawe nie jest.

ocenił(a) film na 9
matthewrealfan

Mam podobne odczucia . Oceniłam wysoko, bo to bezsprzecznie najlepsza produkcja Marvela jak do tej pory.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones