PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615202}

Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz

Captain America: The Winter Soldier
7,3 191 227
ocen
7,3 10 1 191227
7,2 32
oceny krytyków
Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz
ocenił(a) film na 8
Ade_Er

Nie wiem.. Brakowało mi go, szczególnie, że teoretycznie powinien się tam pojawić. W końcu to jeden z agentów Shields, ściśle współpracujący z Wdówką, znający Capitana i pracujący stricte pod Furym..

Gniadex

Może miał inne zadanie w tym czasie

ocenił(a) film na 9
wort801

to mogliby chociaz napomknac o tym, a nie go olac. moze w ave2 powie czemu go nie bylo ;)

Ade_Er

Powinno to wyjaśnić

ocenił(a) film na 8
wort801

Mam nadzieję, że przy okazji jakiegoś kolejnego filmu wspomną co z nim..

Ade_Er

Będzie w Avengers 2 to o tym wspomni. Bo jak kogoś nie ma w danym filmie(Cap2) to dlaczego mają mówić co w danym czasie robi? Równie dobrze można mieć pretensje,że nie wspomniano gdzie podziewa się hulk,iron man i thor,. Ja mam teorie taką:
Jak dobrze wiemy Fury przewidział,że z SHIELD jest coś nie tak.Czarna Wdowa ukradła dane Tarczy z Lemurian Star. Marie Hill też w to wtajemniczył,później Kapitana.
Czyli z osób którym Fury może ufać i polegać brakuje Hawkeye. Moim zdaniem Fury zleciał Hawkeye jakąś tajną misje w Europie,bo coś niepokojącego się mogło dziać. Jak się okazuje Fury tam się wybiera na koniec filmu, a dlaczego? Dlatego,że Hawkeye go poinformował, bo dowiedział się o eksperymentach Barona von struckera.

ocenił(a) film na 10
kamilx98

I ja to kupuje:-) bo jak widać na fotach z AoU to Hawkeye ma doczynienia z bliźniakami.

ocenił(a) film na 9
wort801

Ja czytałem, że:
,,Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz miał pokazać widzom scenę, w której Hawkeye grany przez Jeremy’ego Rennera ściga bohatera przez ulice Waszyngtonu. Pościg miał być dynamiczny, emocjonujący i widowiskowy. Kiedy Kapitan ostatecznie powala Hawkeye’a, zdaje sobie sprawę, że jego kompan próbował oszukać agencję, by zbliżyć się do Kapitana i wyjawić mu ważną informację. Otóż w jego nowym kostiumie był nadajnik namierzający, dlatego ostatecznie Kapitan zmienił strój na swój oryginalny z lat 40. Hawkeye chciał, aby jego pościg za Kapitanem i rzekoma próba zabicia go wyglądała prawdziwie, bo był cały czas obserwowany."

ocenił(a) film na 9
DLODI

Joe i Anthony Russo mówią, że ze smutkiem musieli usunąć tę scenę, bo Jeremy Renner miał konflikt w terminarzu i był niedostępny do jej nakręcenia.

DLODI

Dzięki za tą ciekawostkę.

ocenił(a) film na 9
wort801

Szkoda, że musieli to wyciąć.

DLODI

No też żałuję.

ocenił(a) film na 10
Ade_Er

jest usunieta scena, wspominaja ze jest gdzies na misjii z innymi agentami.

ocenił(a) film na 8
Ade_Er

Gdyby mieli to kręcić bardziej na "logikę" to wezwaliby wszystkich Avengers'ów i o wiele szybciej pokonaliby Hydre. Podobnie jak w Thorze, jakiś elf chce wysadzić magiczny kompot w kosmos, ale zamiast wezwać największych mocarzy na Ziemi to będą bawili się w jechanie metrem... gdyby od razu tak postąpili to nie uwolniono by Lokiego i teraz nie podszywałby się pod Odyna, poza tym to ciekawe kiedy się zorientują, gdzie jest Odyn i co będzie dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones