PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643366}

Kapitan Phillips

Captain Phillips
7,7 217 522
oceny
7,7 10 1 217522
7,5 33
oceny krytyków
Kapitan Phillips
powrót do forum filmu Kapitan Phillips

Tom Hanks 10/10

ocenił(a) film na 8

Filmy z jego udziałem zawsze mnie wciągają, płakałam jak bóbr na końcu, bo tak bardzo przejęłam się
losem głównego bohatera. To było takie prawdziwe. Z jednej strony piratom należała się śmierć,
porwali niewinnego człowieka i pewnie zabiliby go. Z drugiej strony dla mnie to były dzieciaki, które
wychowywały się w innym świecie i chcieli się z niego wyrwać, a przynajmniej jeden z nich chciał
uciec do Ameryki. Dałam filmowi ocenę 8, ze względu na Toma i na emocje, które towarzyszyły mi
podczas oglądania. Wydaję mi się, że ocena jest zasłużona.

ocenił(a) film na 10
karoljna94

Racja. Tom potrafi odgrywać takie postacie

ocenił(a) film na 8
FF7manifo

Wycisnął z tej roli wszystko co było można..Lecz nie była to rola pozwalająca..specjalnie rozwinać skrzydła..Ostatnia scena-to mała próbka Jego geniuszu..Wszystkie Jego role to kreacje.Ciekawi mnie jak zagrałby postać totalnie negatywną;jakiegoś zwyrodnialca,seryjnego mordercę lub kata SS-mana w hitlerowskim obozie..Tego jestem bardzo ciekawa,jak by sobie poradził..Bo np.Ralph Fiennes ma w swoim dorobku takie role-z kilku różnych zupełnie przeciwległych biegunów i jest także świetny..Czy znacie jakiś film z Hanksem gdzie gra on rolę negatywną?Bo może ja nie znam...

dobbiacco_attersee

Odrazu mówie nie oglądałam jeszcze tego filmu ale jest w kolecje: Droga do Zatracenia mniej wiecej pisze tam tak biznesmen Michael jest zabójcą pracującym dla gangu. Tym zabójcą jest Hansk. Jego 13 letni syn jest świadkiem zbrodni popełnionej przez ojca. Dla mnie juz zapowiada sie ciekawie wiec moze i to jest własnie taka inna rola Toma ale nie moge powiedzieć wiecej jak jest on tam przedstawiony ale pewnie dziś zobacze ten film więc będe mogła więcej na jego temat powiedzieć.

FF7manifo

Hanks Hanks Hanks :) jeden z bardzo niewielu aktorów którym dałem 10/10 ( a jest ich 6 ) :) od Forresta Gumpa poprzez inne filmy jest nadzwyczajny.... gdyby tylko powstał film gdzie zagrałby razem z M.Freemanem, D. Washingtonem i C.Balem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones