PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643366}

Kapitan Phillips

Captain Phillips
7,7 217 526
ocen
7,7 10 1 217526
7,5 33
oceny krytyków
Kapitan Phillips
powrót do forum filmu Kapitan Phillips

Nie miałam potrzeby jakoś pisać komentarza, ale jak widzę, same negatywne i najczęściej głupie posty, to po prostu muszę zabrać głos. Świetny film, Tom Hanks rewelacyjny. Oczywiście, zawiera parę błędów, ALE trzeba na niego spojrzeć oczyma prostych ludzi, a nie cwaniaków zza laptopa, którzy są piratami, komandosami, kapitanami, pielęgniarkami, psychologami i snajperami w jednym.

Wszyscy fani Toma muszą zobaczyć ten film. Nie wiem jak można "Kapitanowi Philipsowi" dać ocenę "4 - ujdzie" chociażby ze względu na Hanksa, to obraza. Proszę spojrzeć na obsadę, Tom Hanks, długo, długo nic, żadnej znajomej twarzy. Kto to Barkhad Abdi? Jego rolę na szczęście doceniono, szkoda, że jak zwykle, internauci są bezlitośni. Daję 9, bo uważam niektóre oceny i komentarze za krzywdzące.


SPOJLER. Jak 20 chłopa nie potrafi sobie poradzić z 4 wychudzonymi piratami? A no tak, że nie każdy potrafi się odnaleźć w takiej sytuacji, sytuacji zagrożenia życia itd. "Co za pajac pisze te dialogi" - lekarka najczęściej pyta o cokolwiek, chodzi o to, by zagadać pacjenta, żeby nie panikował, czasami te pytania bywają bez sensu, ale musi zagadać pacjenta, który jest w ewidentnym szoku. (to też odpowiedź na zarzut, że lekarka jest jak katarynka, przez co boli odbiorcę głowa).

ocenił(a) film na 6
Beatriz_Pinzon_Solano

Ogólnie zgadzam się ale film oceniam na 6. Jest dość realistyczny, wiarygodny, ale w drugiej połowie filmu akcja siada. Czegoś tu brakowało. Natomiast role "kapitanów" zdecydowanie podwyższają wartość filmu. Hanks- świetna forma!

ocenił(a) film na 9
Beatriz_Pinzon_Solano

Tom Hanks na najwyższym poziomie, bez dwóch zdań. Scena końcowa była odegrana perfekcyjnie, aż dostałem gęsiej skórki z wrażenia :)

CosNieTak

ja to samo, Hanks w filmie rewelacyjny ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones