PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32135}
6,7 125 982
oceny
6,7 10 1 125982
5,1 14
ocen krytyków
Kariera Nikosia Dyzmy
powrót do forum filmu Kariera Nikosia Dyzmy

Ordynarny.

użytkownik usunięty

W kontraście do subtelnych, inteligentnych dla mnie niedopowiedzeń oryginału, "Kariera Nikosia Dyzmy" poraziła owłosionymi lub depilowanymi kobiecymi (trudno przy takiej subtelności użyć określenia "łono") bobrami. Odczułam niesmak.

ocenił(a) film na 5

Także odczułem niesmak, poza tym to średniackie "dzieło" jest marną podróbą znakomitego serialu "Kariera Nikodem Dyzmy", z niezapomnianą rolą Wilhelmiego. To spowodowało, że tym bardziej odebrałem ten film tak sobie.

chemas

Właśnie ten film jest genialny a nie jakiś nudny Kariera Nikodema Dyzmy...

ocenił(a) film na 5
mckk

no cóż kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje ;/

chemas

no racja

ocenił(a) film na 6
chemas

Przede wszystkim ten film nie jest żadną podróbką serialu. Jest to adaptacja powieści, zręcznie dostosowana do współczesnych czasów.

ocenił(a) film na 5
GodAs

No dobra, może źle się wyraziłem, wtakim razie jest to marna ekranizacja znakomitej książki.

chemas

Odczułeś niesmak do kobiecych łon?!? Jak może przeszkadzać kobieca nagość w filmach, męska tak bo zupełnie nie potrzebna i pokazywana aby w jakiś sposób dyskryminować mężczyzn, ale kibieca jest ok, nawet panie lubią popatrzeć.

ocenił(a) film na 5
mlik

Nie przeszkadza mi kobieca nagość w filmach, a niesmak poczułem do filmu, jako słabej komedii, nie dorównującej pierwowzorowi

mlik

Dlaczego nagość miałaby dyskryminować mężczyzn? Przecież to kobiety są traktowane przedmiotowo przez pryzmat urody.

ocenił(a) film na 9

Ordynarny tak jak władza jest ordynarna. I w całej swej parodii jeszcze bardziej prawdziwy...

,,...poraziła owłosionymi lub depilowanymi kobiecymi (trudno przy takiej subtelności użyć określenia "łono") bobrami...,,

Co w tym złego jak dzisiaj w filmach naprawdę razi się męskimi genitaliami. Wszędzie gdzie się da np. programach podróżniczych z zielonym znaczkiem czyli odpowiednim dla dzieci, wszyscy mogą zobaczyć hooje, a w jednym polskim filmie kogoś razi przez 5 sekund pokazanie kobiecego łona.

Kariera Nikodema Dyzmy z Wilhelmim jest bardzo dobra, ale Nikoś też nie wypada źle chociaż z tym pierwszym przegrywa rywalizację o lepszy film jednak to i tak lepsze dzieło od dzisiejszych komedyjek dla aktorów i dziennikarzy na które zapraszają poprzez katowanie trailerami pomiędzy reklamami.

ocenił(a) film na 8
senaton

Bo to jest Dyzma na miarę naszych czasów. No!!!

s

ocenił(a) film na 8

A ja, ponieważ jestem facetem i to bądź co bądź heteroseksualnym, odczułem erekcję.

ocenił(a) film na 6

Winona's Big Brown Beaver :D
https://www.youtube.com/watch?v=aYDfwUJzYQg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones