PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97778}

Karna kompania

The Misfit Brigade
5,8 433
oceny
5,8 10 1 433
Karna kompania
powrót do forum filmu Karna kompania

Kiedyś oceniłem z pamięci na 5/10, parę lat wcześniej było by wyżej. Teraz z trudem dotarłem do końca a parę razy nie obyło się bez przewinięć. Dochodzę do wniosku że im z wiekiem człowiek ma większą wiedzę o temacie tym trudniej strawić około Hasselowe brednie dla skrajnych laików traktujących takie wizje poważnie.

Podejrzewam że małe szanse są na to że jeszcze kiedyś zobaczę bardziej gównianą produkcję wojenną o froncie wschodnim niż ta szmira. Może i lepiej że ten film jest kompletnie nie znany - przynajmniej w opinii części osób lepiej myśleć że to (poniekąd dobry) produkcje pokroju "Żelaznego krzyża" są nieco naiwne.

Przynajmniej mam farta że nigdy nie dałem zarobić Hasselowi na jego skrajnie dennej literaturze fantasy. Ten film w zupełności wystarcza i pozostaje mieć nadzieję że nigdy już nikt nie wpadnie na pomysł by wydać pieniądze na wyciąganie trupa z szafy w postaci kolejnej ekranizacji jego "twórczości".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tc1987

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

tc1987

"Tak spełnia się na nich przepowiednia Izajasza: Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie, patrzeć będziecie, a nie zobaczycie. Bo stwardniało serce tego ludu, ich uszy stępiały i oczy swe zamknęli, żeby oczami nie widzieli ani uszami nie słyszeli, ani swym sercem nie rozumieli: i nie nawrócili się, abym ich uzdrowił". Mt. 13, 14-15

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones