PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703046}
3,1 2 227
ocen
3,1 10 1 2227
2,8 5
ocen krytyków
Karol, który został świętym
powrót do forum filmu Karol, który został świętym

masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie
pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie
ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest
ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się
wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes
wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie
wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a
nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie
zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec
bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty
czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes
jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty
kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?
pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy
chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież
jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych
jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz
na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie
wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie
macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo
to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w
domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o
zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no
powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie
chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do
kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz
cicho i nie obrażaj innych ludzi

ocenił(a) film na 1
Wojnarukf

dzięki za glosy POparcia!!11!

Wojnarukf

essa

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
trancefan1986

Are you puszka ze śmietnika?

Aluminium350

Polska coraz bardziej przypomina ujarzmiony kraj, zamieszkiwany przez zniewolonych człowiekowatych, nieświadomych swego zniewolenia, na dodatek z potwornie zaburzoną tożsamością indywidualną i narodową. Polacy, omotani codziennością, szydzą z artefaktów i zjawisk kształtujących narodową oraz indywidualną tożsamość, wyśmiewając wartości, przed którymi z nabożną czcią chylili czoła nasi rodzice i rodzice naszych rodziców. Charaktery oślizłe i płazie. Szczurze ślepia i owrzodziałe ryje, ulepione z łajna cynizmu, pazerności, perfidii i łajdactwa. Szarlatani, spiskowcy, karierowicze, egoiści, obłudnicy i lokaje. Oportuniści, zapatrzeni w prywatne bilanse i osobiste apanaże, nic więcej ich nie obchodzi. Zakłamana, nikczemna mierzwa renegatów wraz z latoroślą poczęta w służalczych łonach i zrodzoną w wypełnionym moralną zgnilizną szambie. Sukcesorzy ponad półwiecza notorycznej blagi. To tym ludziom zawdzięczamy dzisiejszy nieład i zamęt w głowach Polaków. To dlatego Polacy dokonują tak irracjonalnych wyborów – jak gdyby nie odróżniali dobra od zła, bieli od czerni i ziarna od plew. Przekonano nas, byśmy historię traktowali jak jarzmo, więc zapomnieliśmy o kajdanach, stając się niewolnikami swych dręczycieli. W efekcie ten kraj trzeszczy w posadach, rozłażąc się w szwach.

ponder

PS. Tak było. PS2. To prawda.

ocenił(a) film na 1
ponder

Popatrzcie na siebie i na swoje wpisy wielcy katolicy, nie robicie nic innego poza obrażaniem każdego kto jest poza katolicyzmem i waszą bzdurną wiarą, plujecie jadem na kilometr, a obrzydliwe wyzwiska nie schodzą z Waszych ust i Wy się nazywacie katolikami? Nooo tak inkwizytatorzy też nosili miano katolików ...

Artur_Hellwich

Debil z ciebie i tyle, bo gdybyś tylko trochę znał historię, to byś wiedział, że inkwizycja zabiła tylko 130 osób. Sorki, taka jest prawda. Bo wam to się inkwizycja kojarzy w ogóle z bandą jakiś zawziętych klech i mnichów, mordowali bestialsko masę niewinnych osób, posądzając ich o jakąś herezję czy czary. Przykro mi, ale chyba pora się zaznajomić z historią. Bo reszta kar śmierci to tak naprawdę były po prostu samosądy królów jak było np. w przypadku Jana Husa, który po prostu był bardzo niewygodny i mógł doprowadzić do poważnych zmian.

szopek_knopek

Are you puszka ze śmietnika ?

szopek_knopek

Inkwizycja zabiła tylko 130 osób? Serio? To ciekawe, bo tylko jeden inkwizytor, Robert le Bougre, spalił co najmniej 225 heretyków (w tym 183 na jednym stosie w jednym dniu, 13 maja 1239). Inny inkwizytor, Konrad von Marburg, na początku lat 30. XIII wieku posłał na stos ponad 100 osób. Czyli razem ponad 325 ofiar. A to tylko dwaj inkwizytorzy z jednego dziesięciolecia - w sumie były ich tysiące.

Więc jak możesz twierdzić, że w ciągu 500 lat cała inkwizycja spaliła tylko 130 osób, skoro w ciągu jednego dziesięciolecia zaledwie dwóch inkwizytorów spaliło ponad 300 ludzi?

Do tego Heinrich Kramer, autor "Malleus Malecifarum", w latach 80. XV wieku posłał na stos 200 kobiet - rzekomych czarownic. A to tylko wierzchołek góry lodowej, bo we Francji, Włoszech, a nawet Skandynawii też palono domniemane czarownice. Biskup Wurzburga od roku 1573, Julius Echter, również popierał palenie czarownic.

A Jan Hus został spalony z pełnym przyzwoleniem władz Kościoła katolickiego, podobnie jak Domenico Scandella, znany jako Menocchio - młynarz, który stworzył własną religię.

I według ciebie kto spalił na stosie Giordana Bruna?

Trojden

On pewnie myśli, że bawili się zapałkami.

A odpowiedź jest banalnie prosta - to przecież szatan ich spalił :)

ocenił(a) film na 1
Trojden

Już nie mówiąc o wojnach religijnych w Francji gdzie mordowano sobie masowo protestantów. Takie rzeczy były nawet w pieprzonym gimnzajum na historii no ale cóż.

szopek_knopek

Uspokój się, przynosisz nam wierzącym wstyd. Nie obrażaj nikogo, zwłaszcza gdy próbujesz się publicznie nazwać katolikiem. Zamiast mówić ilu ludzi wybiła "święta inkwizycja".. eh.. Czy jednego.. czy 5000.. Morderstwo to morderstwo, lecz ja nie jestem za nie odpowiedzialny i je potępiam. Inkwizycja była niezgodna z radami udzielonymi nam przez Boga. Zamiast mówić "MÓJ DZIADEK NIE BYŁ ZŁY, GDY BYŁ W SS TO ZABIŁ TYLKO 2 OSOBY A NIE 10" to mów, ze nie masz z nimi nic wspolnego. Powinieneś powiedzieć, że deklarowali wiare bliską Twojej, lecz się do nie jnie stosowali. nie masz z nimi nicwspólnego.

Aluminium350

Janusz Pawlacz Pirat III przewraca się w grobie. To jest dopiero szkalowanie. Jak można tak spieprzyć film o papieżu Polaku naszym rodaku?

WrednyCham

Wykop znowu szkaluje papieża

trancefan1986

Beka, widząc ile osób nabrało się na CopyPasta:D

kejsik

xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones