PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31746}

Karolcia

The Magic Stone
7,6 134
oceny
7,6 10 1 134
Karolcia
powrót do forum filmu Karolcia

Naprawdę go potrzebuje, jestem starym koniem, ale też przez sentyment do podstawówki chciałbym bardzo go obejrzeć!


http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/129158

dKc

Film zostanie ukończony w 2008 roku
Rolę Filomeny zagra laureatka Oscara Faye Dunaway.

Sidewinder

Spoko...
Dzieki Bogu mamy 2009 rok i ani "me" ani "be"...
No cóż może na mistrostwa sie uda w 2012... ;)

florian26

Mamy 2010 i chyba nadal nic z tego nie będzie...

matisleszno

Hehehe a zaraz będzie 2011 a o filmie ani widu ani słychu. Nie żebym czekał ale...

florian26

Maleją szanse... Historia produkcji tego filmu to dobry materiał na osobny film, chyba bez happy end`u. Żal.pl w postaci czystej.

florian26

mistrzostwa już prawie za pasem, a tu ani widu, ani słychu.

paulina_es

prawie za pasem to sa mistrzostwa swiata 2014. nasze euro juz sie praktycznie skonczylo. tylko final w niedziele ;) z reszta to juz na ukrainie. w polsce euro skonczylo sie dzisiaj (wczoraj).

Selecta

chodziło mi o to, że finał prawie za pasem ;)

dKc

mam to samo, wlasnie sobie przypomnialem o tym, koniecznie musze zobaczyc ten film :D

dKc

łohoho, 2013, a tu ciągle nic :D a szkoda, ucieszyłam się, bo to jedna z moich ulubionych powieści z dzieciństwa ;-)

buszasz

Jedyne fragmenty tego bodaj najdłużej kręconego filmu w historii polskiej kinematografii można obejrzeć tu:

Większość ujęć w 1 minucie filmu, to ujęcia właśnie z Karolci. Zwraca uwagę też plakat z 2 minuty i 10 sekundy filmu. Jak wiadomo Kinski ostatecznie w filmie nie zagrała.

http://www.youtube.com/watch?v=ibZH6WwOElI

Film przesłano 30 stycznia 2008 roku. Jak na tamte czasy fajnie im wyszła animacja koralika. Kamery na żurawiu też widać często używali. Zaostrzyli mój apetyt. Niezaspokojony od ponad 5 lat, A film jest w produkcji od 2001 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones