PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=437124}

The Machine Girl

Kataude mashin gâru
5,3 1 689
ocen
5,3 10 1 1689
Kataude mashin gâru
powrót do forum filmu Kataude mashin gâru

Dobry film nawet tylko zakręcony bardzo ,dziewczyna ma zamiast ręki karabin maszynowy wmontowany ;) Co dalej to jak rozwalała jakiś bandziorów z yakuzy i ich powystrzelała .Co dobre było to końcówka matka jakiegoś gówniarza co zabił brata tej dziewczynie miała stajnik wkrętarke i jej kręciła suta Xd albo jak jeden z zakładników się poszczał xd co dalej to jak walczyła tam z tym ojcem tego szczyla i ten miał taką gilotyne wyrzucaną xd Co było zabawne jeszcze to jak jej ręke odcięto ,albo taka głupia scena jak kucharz yakuzy miał za kare odciąc sobie paluchy i je skonsumować xd albo jak ojciec dawał do picia krew własną synowi z ramienia swego xd co dalej było dobre to jak rodzice pomordowanych walczyli w zemście za śmierć swoich dzieci .Tak że film dobry polewke miałem jak powbijały w twarz gwozdzie jakiemuś zbirowi albo te laski niezła była ta Ami ( bodajże ? ) i jej towarzyszka apetyczne miały ciałka ;) Tyle że film taki przekomiczny był i to była jego wada ,ale tak to uśmiałem się i miałem niezłą polewke .Ten karabin maszynowy najlepszy aż łep rozrywał na kawałki taki był dobry Xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones