PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31888}

Kate i Leopold

Kate & Leopold
6,6 54 760
ocen
6,6 10 1 54760
5,0 3
oceny krytyków
Kate i Leopold
powrót do forum filmu Kate i Leopold

Leopold nie ma pojęcia o najnowszej technice i o obsłudze nowoczesnych urządzeń.

Ale w jego czasach żyło sie wolniej. Ludzie chodzili do teatru, znali się na muzyce. Jadało się wówczas smaczne posiłki / w odpowiednich sferach oczywiście/ a nie taką papkę lub same sztuczne rzeczy w pośpiechu, jak teraz. Przykłady można mnożyć.

Gdy oglądałam film pomyślałam o tym, że dawniej było tak prawdziwiej.

Nuneczka

też często mam to wrażenie, dlatego uwielbiam takie bajkowe filmy
mimo tego, że jako jedna z kilkudziesięciu byłabym w stanie przeżyć (lub nie) to chętnie przeniosłabym się do czasów Leopolda, tak jak on do moich.... ;)

ocenił(a) film na 6
Nuneczka

Tak naprawdę, to nic się nie zmieniło. Dziś też ludzie jadają smaczne i wykwintne posiłki (w odpowiednich sferach oczywiście) są szarmanccy i uprzejmi dla siebie na wzajem. Mają piękne jachty, konie i domy. Nigdzie się nie spieszą.
Nawet tak jak w czasach Leopolda, niewidzialni dla panów biedacy szyjący piękne suknie, wyprawiający najdelikatniejszą skórę na wytworne buciki i tkający zwiewne jedwabie na koszule umierają cicho, aby na powstałej z nich mierzwie mógł wyrosnąć przepiękny kwiat czystej, arystokratycznej miłości.

ocenił(a) film na 6
DeVroo

Coś w tym jest.

ocenił(a) film na 8
Nuneczka

Było prawdziwiej i ludzie potrafili doceniać głębsze wartości i tym samym poważniej traktować uczucia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones