PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271956}
6,8 221 955
ocen
6,8 10 1 221955
5,5 31
ocen krytyków
Katyń
powrót do forum filmu Katyń

do kina na film pt. "Katyń". Powiem jedno film był naprawdę wzruszający i bardzo dobrze, że powstał, dzięki temu mogliśmy wiele się dowiedzieć o zbrodni katyńskiej. Krążyło o niej wiele legend, które obijały się o uszy, ale tak naprawdę nie zdawaliśmy sobie sprawy z rozmiaru okrucieństwa. Po emisji wszyscy wyszli w ciszy... po raz pierwszy w moim życiu ludzie po obejrzeniu filmu nie komentowali go od razu... bo emocji wyzwolonych przez ten film nie dało się ująć słowami.

ocenił(a) film na 8
nieznosna_2

z ktorej jestes klasy?bo ja tez dzis bylem ze szkola....(kielce gim nr 15.)

ocenił(a) film na 8
Bobey

ah chociaz to na sali bylo kilka szkół...ale i tak powiedz.

ocenił(a) film na 8
Bobey

Ja byłem w kinie Moskwa pół klasy dostało nagany za picie piwa

ocenił(a) film na 6
nieznosna_2

Heh, Agnitum, nie sądzę, żeby podanie klasy przez nieznośną coś Ci pomogło, bo z tego co wiem, to dużo klas było dzisiaj na tym filmie, ja również, chociaż do Kielc mi raczej daleko :P, a to z powodu tego, że w większości szkół odrabia się 2 listopada, a obejrzenie takiego filmu jest dobrą okazją do bezstresowego odrabiania dnia nauki szkolnej i zobaczenia przy okazji dobrze zrobionego filmu prezentującego tamtą historię :)
P.S. Nieznosna, u mnie też była podobna reakcja ludzi po filmie... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones