PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100196}
5,4 8 295
ocen
5,4 10 1 8295
6,0 9
ocen krytyków
Ken Park
powrót do forum filmu Ken Park

co za syf

ocenił(a) film na 1

obleśny i chory film bez przekazu, to, że nasz gatunek jest zakłamany i autodestrukcyjny to każdy wie bez oglądania takiego gówna, a scena walenia konia z przyduszaniem przez tego morderczego świra podczas oglądania meczu tenisa zryła mi beret, mało co się nie porzygałem, i jeszcze to zbliżenie na ociekającego spermą penisa, po prostu genialne panie Korine

użytkownik usunięty
raphson

jakie życie taki rap

*fap

ocenił(a) film na 1
Encrier

Fantaqurwastycznie

ocenił(a) film na 3
raphson

Niestety też się rozczarowałam. Zlepek scen przedstawiających wynaturzonych i zdemoralizowanych gówniarzy. Próba szokowania "na siłę" z miernym skutkiem. Według reżysera małe, senne miasteczka w Ameryce roją się od dewiantów i psychopatów. To miało pokazać problemy młodzieży? Owszem, w okresie dojrzewania człowiek popełnia błędy, często pochopnie nawiązuje relacje seksualne czy eksperymentuje z narkotykami, ale nie do tego stopnia! Przerysowane i nie do strawienia.

ocenił(a) film na 8
paulina_corleone

sam jesteś syf, nie wiesz co to kino idioto. oglądaj jakieś komercjalne gówno jak to co masz na awatarze. TAKIE FILMY NIE DLA TAKICH LESZCZY JAK tY

ocenił(a) film na 3
Sopuch

Napisałam, że film mnie rozczarował, a nie ze jest syfem.

ocenił(a) film na 8
paulina_corleone

Chyba nie tu odpowiedź mi się dała.

ocenił(a) film na 1
raphson

omg dobrze że to przewinęłam, to przynajmniej nie widziałam tej spermy

Stede

No, jeszcze by oczy wypalił obraz. Masz szczęście.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones