PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695952}

Kibolski świat

Okolofutbola
7,4 12 352
oceny
7,4 10 1 12352
Kibolski świat
powrót do forum filmu Kibolski świat
ocenił(a) film na 6
carreno

Po grzyba oglądasz takie filmy jak ich nie rozumiesz. Odpal sobie Titanica i kup popcorn.

panoramix_76

wszystko rozumiem jakby co, a to jest moja opinia apropos. poza tym nie obrażaj mnie z tym titanikiem bo to dopiero jest mega gniot :)

ocenił(a) film na 6
carreno

to co jest nie tak z fabułą?

ocenił(a) film na 3
panoramix_76

O czym jest fabuła. Leją się, panienka bierze korki, leją się, panienka bierze korki, planują ustawkę, panienka zakochuje się w chłopie (widocznie zajebiste korki daje), jadą na ustawkę, panienka idzie do sklepu dla ultrasów i ze sprzedawcą cały dzień od rana do wieczora piją i zgłębiają tajemnice kibolstwa, w tym czasie ustawka, wracają, palą knajpę Gruzinów w tym czasie chłop od korków posuwa panienkę od korków (dramatyczny montaż pod muzyczkę), policjant zabija jednego z dowódców bandy za co na koniec zamiast ustawki obie strony atakują policję i chłop od korków jako jedyny idzie do pierdla. Chłop który kablował zostaje naćpany. Morał żaden, sens żaden. Sceny bójki ok.

panoramix_76

Wygrałeś!

ocenił(a) film na 10
carreno

a widziałeś kiedyś kibica spartaka?

queenn

no właśnie widziałem. . . . wcale nie lepsi są kibice dynama, torpedo, lokomotiwu i cska

ocenił(a) film na 9
carreno

ale co jest z nimi wszystkimi nie tak ?

kaczv

Nic, po prostu ich widział i na tym się kończą argumenty.

carreno

Co nie lubisz spartaka ? szkoda, że tylko na to zwracasz uwagę:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones