PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568289}
6,3 52 234
oceny
6,3 10 1 52234
4,7 9
ocen krytyków
Kick Ass 2
powrót do forum filmu Kick-Ass 2

Kick-Ass 3

ocenił(a) film na 2

przyjemnie się czyta

ocenił(a) film na 9
fabio

nie wiesz może czy ma powstać 3 część ale filmowa ???

ocenił(a) film na 2
muminek322

ale po co? film ma małego wspólnego z komiksem

ocenił(a) film na 7
fabio

Jeżeli oglądałeś scenę po napisach, to wiesz, że (podobnie jak w wypadku 2 części) w dalszym ciągu są w stanie jakoś skrzyżować 3 serię z zakończeniem filmu i nakręcić 3. Trochę mnie co prawda zdziwiły niektóre sceny, bo twórca komiksu zdawał się być pewny swego, że jego hardgore'owa wizja superbohaterów in-real-life zostanie przeniesiona na ekran 1:1. Filmweb zatwierdził a "Podobne" że trzeci Kick-Ass powstanie, więc nic tylko wypatrywać newsów.

Co do czytanki to momentami czyta się fajnie, ale w innych chwilach włos się jeży na częściach ciała, o których owłosieniu nie miałem dotąd pojęcia. Komiks, podobnie jak film, potrafi się miejscami mijać z rzeczywistością, na szczęście w miejscach, w których marzenia zderzają się z okrutną rzeczywistością pokazuje samą prawdę. Nie wiesz może czy już wszystkie # od trzeciej serii wydano?

ocenił(a) film na 2
mac1991seth

6 z 8 zeszytów

ocenił(a) film na 7
fabio

Thx.

ocenił(a) film na 2
mac1991seth

Jest już7dmy

ocenił(a) film na 7
fabio

Właśnie skończyłem czytać. Trochę Hollywoodzko się zrobiło, spodziewam się, że w wielkim finale czytelników czeka gigantyczna klęska. Nie można mieć farta przez całe życie, Millar chyba pośle cały spandex do piachu.

ocenił(a) film na 2
mac1991seth

Obok "Wanted" to tytuł genialny któremu nic nie można zarzucić, Millar jest mistrzem w kreowaniu antybohaterów

ocenił(a) film na 2
mac1991seth

Szkoda tylko że o ekranizacji Hit Girl zapomnieli

ocenił(a) film na 7
fabio

W dwójce tak jakby upchali ukradkiem trochę Hit Girl (wątek z licealistkami), ale mocno podrasowany i znacznie weselszy niż komiksowy. Jak na ironię w filmie wątek wyszedł bardziej kolorowo/komiksowo niż w komiksie. Za brak dedykowanego filmu ciężko ich za to oceniać - 5 zeszytów to mniej niż 8, a zazwyczaj wykorzystują 100% fabuły z komiksu (z PG-13 zmianami), tu musieliby rozszerzyć pierwowzór, albo odczekać do premiery drugiej serii Hit-Girl i sfilmować całość jednym machnięciem. Mogliby przygotować jakiś YouTube'owy miniserial albo Netflixowy spin-off, serię trailerów do Kick-Ass 3. Podobnież scenarzyści narzekali, że chcieli nieco bardziej rozwinąć kilka ról, ale czas filmu na to nie pozwalał.

ocenił(a) film na 2
mac1991seth

Dlatego film jest nędzny i papierowy.

ocenił(a) film na 6
fabio

3 część gdzie można kupić?

ocenił(a) film na 2
spilperg

ściągnąć?

ocenił(a) film na 6
fabio

Chodzi mi o komiks.

ocenił(a) film na 2
spilperg

Czytam na tablecie ew. smartphonie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones