PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568289}
6,3 52 244
oceny
6,3 10 1 52244
4,7 9
ocen krytyków
Kick Ass 2
powrót do forum filmu Kick-Ass 2

Szukam podobnych filmów. Bardzo podobały mi się obie części Kick-Assa jak i film Watchmen, gdyż te filmy pokazują superbohaterów jako zwyczajnych ludzi w prawdziwym życiu. Nie lubię tych nowych Avengersów i tego wszystkiego, co teraz do kin wchodzi z masą efektów specjalnych i super mocy. Chciałabym czegoś bardziej prawdziwego. A przy okazji trochę bardziej niskobudżetowego czy po prostu nieefekciarskiego. A może zamiast oglądać filmy ktoś chce się ze mną przejść po mieście w stroju superbohaterów i zrobić jakiś patrol albo skopać czyjeś tyłki? Serio po tym filmie mam wrażenie, że każdy może zostać superbohaterem :D też chcę. :D

ocenił(a) film na 7
szarosen

Może nie o superbohaterach, ale bardzo podobny: Sucker Punch.
Zdziwiłem się osobiście, jak dobry był to film, zwłaszcza fabularnie.

ocenił(a) film na 8
szarosen

Może to; http://www.filmweb.pl/film/Super-2010-540267

Eph

dzięki :D

szarosen

"Scott Pilgrim kontra świat" XD

ocenił(a) film na 9
szarosen

Zdecydowanie powinnaś wybrać się na Kingsmana

szarosen

Polecam; http://www.filmweb.pl/Niezniszczalny

szarosen

Witam mnie też kręci bycie bohaterem w mieście chodzić zamaskowanym przebraniu jakim mieście dzialasz jak z tobą sie kontaktować ?

Jopek2

Ratuję Trójmiasto przed złem!!! :D

szarosen

A ja Ci polecam deadpoola, co prawda jest tam kilka takich typowo "superbohaterskich" elementów rodem z avengers, ale humor jest zdecydowanie w stylu kick-ass. Na pewno przypadnie Ci do gustu :D

ocenił(a) film na 7
szarosen

Nie jest to wybitna rzecz, ale możesz zobaczyć "Kronikę". Film o nastolatkach otrzymujących supermoce, za to bez kostiumów i z pewnymi nawiązaniami do "Akiry".

ocenił(a) film na 8
szarosen

Shaolin soccer polecam może nie o super bohaterach w kostiumach ale o super bohaterach piłki nożnej nawet jeśli nie jesteś fanem tego sportu film godny zobaczenia

szarosen

The Boys

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones