PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489066}
6,6 114 369
ocen
6,6 10 1 114369
6,7 26
ocen krytyków
Kick Ass
powrót do forum filmu Kick-Ass

Naprawdę dobry film. Dziwi mnie tylko jego słaba ocena. Ma super fabułę, łamie schematy filmów o bohaterach, bardzo dobrze dobrana muzyka, fajnie nakręcony. Same plusy.

ocenił(a) film na 3
pchmura7

Przeciwnie, ten film ma wciąż za wysoką ocenę.

ocenił(a) film na 6
radoslaw1897

Zależy kto co lubi, osobiście lubię od czasu do czasu obejrzeć jakiś film tylko po to by się zrelaksować, trochę pośmiać i odpocząć, więc oglądając ten film tylko po to jest przyjemny.

ocenił(a) film na 3
Wlostek13

To zależy od gustu, dla mnie ten film nie był śmieszny tylko strasznie irytujący.

ocenił(a) film na 6
radoslaw1897

Zależy kto co lubi przecież o gustach się nie dyskutuje

ocenił(a) film na 8
pchmura7

Ocena jest w porządku ja się zastanawiam nad sukcesem tego filmu nie był wcale jakiś zaj*bisty jak mówi mnóstwo ludzi fakt że nie był również słaby ale bez przesady: miał średnie efekty, dziewczynka zabójca też trochę nie tego. Chómor był fajny ale najlepsza z tego filmu jest orginalna fabuła która w kontynuacji nie będzie już orginalna i będzie (co widać na zwiastunie) znowu pełno nie beznadziejnych ale i nie zaje*istych efektów specjalnych. Mam nadzieję że dwójka nie będzie jednak przeciętna jak pierwsza

ocenił(a) film na 7
AnthonyCole

Ale komiks po vol 1 to już nie jest fajna satyra i parodia superbohaterów, tylko festiwal brutalności. Moim zdaniem, kolejne tomy są gorsze.

ocenił(a) film na 6
AnthonyCole

Ten film nie mierzył wysoko (udało się wprawdzie pozyskać Cage'a), ale on gra w wielu filmach i pewnie miał okienko. Wyszedł naprawde dobry film umiejętnie łączący różne gatunki, bardzo orginalny z zaskakujacą ciekawą fabułą, wynikową akcją (o co w dzisiejszych czasach trudno np. Maczeta Zabija - całkowity brak spójnej fabuły). Pozytywne zaskoczenie w stosunku do oczekiwań Moja ocena 6,45

pchmura7

Z niecierpliwością czekam na drugą część. Film momentami trzyma w napięciu. A fabuła nie można ukryć, że jest dość oryginalna. Jedynym minusem jest to, że momentami jest trochę przewidywalny.

pchmura7

Skoro twierdzisz ,że ma słabą oceną to czemu mu dajesz 7/10 ? To jest hipokryzja
Ja dałem 9/10 , świetny film , Kick - Ass ma ocenę na IMDB 7.8/10 co moim zdaniem w pełni oddaję jakość tego świetnego filmu.
Jest wiele innych świetnych filmów które mają niską ocenę na filmwebie np. Park Jurajski (pierwsza część) film ten można nazwać przełomowym , świetna grafika komputerowa jak na 1993r. a kręcono go pewnie z rok / dwa wstecz. Na filmwebie ma ocenę 6.9/10 a na IMDB (moim zdaniem słuszną) 8.0
Przy ocenie filmu nie warto sugerować się ogólną oceną filmu na filmweb , dużo bardziej wiarygodny jest IMDB.

Daragox

Oceny większości filmów na filmwebie to jakaś parodia, IMDB na obecną chwilę jest dużo wiarygodniejszy.

Daragox

Masz całkowitą rację. Filmweb jest niewiarygodny. Wstyd się przyznać, ale wcześniej nie znałem IMBD. Zawsze tylko ten filmweb i filmweb..... No cóż dzięki, że dzięki tobie poznałem tę stronkę. Co do kwestii dania przeze mnie oceny 7/10, to jakoś tak dziwnie wyszło. Była noc i oceniałem dużą ilość filmów na raz ( Pierwszy dzień na Filmwebie). Teraz zmieniłem na 8/10 i nie wiem czy nie dałem za mało.

Daragox

Ja patrząc na oceny i lwią część tematów/komentarzy (których staram się nie czytać) odnoszę wrażenie, że większość Polaków ogląda filmy z przymusu - ten im się nie podoba, tamten jeszcze gorszy, w ogóle wszystkie złe. Dlatego ciężko jest wybrać dobry film do obejrzenia, bazując tylko na opiniach z filmwebu.

pchmura7

Zgadzam się! Filmy o bohaterach to ostatnie, co lubię, ale ten film trzymał mnie w napięciu do tego stopnia, że drugiej części nie mogę się już doczekać!

labaloo

Ja również!

ocenił(a) film na 10
pchmura7

Ktoś wie gdzie mogę znaleźć plakat z Hit-girl ? :-)

vicovaro25

allegro:
http://allegro.pl/listing/listing.php?string=hit-girl

pchmura7

Ten film to jest denny gniot, tylko fenomenalna rola młodziutkiej Chloe Grace Moretz ratuje ten mierny film. Tylko z powodu niej nie oceniłem tego filmu na 2 tylko na 4.

ocenił(a) film na 8
skoczek_narciarski

Po przeczytaniu komiksu dodałbym jeszcze jedno oczko do oceny, ale byłoby to nie fair wobec innych filmów. Jednak przez cały czas czyta się komiks w głupim przekonaniu że główny bohater zatriumfuje wraz ze swoją świtą, wyrwie najfajniejszą laskę i odjedzie w stronę zachodzącego słońca w sportowym samochodzie. Zakończenie komiksu (vol.1) łamie ten schemat, film natomiast nie. I według mnie jest to zaleta tego obrazu. Happy end w opowieści graficznej się nie pojawia. Bohater zostaje okaleczony, poniżony i osamotniony. Jednak życzy się mu jak najlepiej. I tu pojawia się to co mnie mile zaskoczyło. W wersji filmowej Kick - Ass triumfuje, spełniają się jego oczekiwania, staje się lubiany i zdobywa swą ukochaną.
Dobrze wiedzieć że przynajmniej w filmowej rzeczywistości Dave Lizewski odnosi sukces.

hubi_14_2

Przecież ostatecznie nie zyskał ani dziewczyny ani szacunku....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones