PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517114}

Kieł

Kynodontas
7,1 44 749
ocen
7,1 10 1 44749
7,5 30
ocen krytyków
Kieł
powrót do forum filmu Kieł

Po tej scenie z kotem, ojciec mówił że podobne zwierzę rozszarpało ich brata. Jakiego brata?
Przecież miał tylko jednego syna, który przed nim stał. Czy coś przeoczyłam czy źle zrozumiałam? A
co do całego filmu to krótko i na temat: nieźle poj3bany, a równocześnie mega wciągający i dający
do myślenia.

ocenił(a) film na 8
paula_thriller

To było przecież kłamstwo, można powiedzieć zwykła, typowa zagrywka ze strony tatusia. Chciał nastraszyć dizeci i tyle

ocenił(a) film na 9
laxman

Jest scena w której Syn rzuca czymś (kamieniami?) przez płot. Już wtedy pojawia się postać "brata", gdyż syn mówi, że to brat zaczął. Przy jego rzekomym pogrzebie Najstarsza mówi, że "zawsze go dokarmiała" (przykład: scena z ciastem, które tam "dostarcza"). Jest to nie tylko nastraszenie odnośnie kota, ale jakaś dłuższa historia. Możemy się tylko domyślać. Może to starszy brat, któremu wypadł kieł i mógł odejść? Może zrobił coś podobnego do podejścia Najstarszej w końcówce filmu? A może rzeczywiście to zagrywka, która ma nie tylko na celu zastraszenie, ale też inne względy wychowawcze? Reżyser nie odpowiada, pozostawia wiele spraw niewyjaśnionych, również kwestię brata.

adamp018

Po tym jak ojciec z matką uzgodnili, że matka urodzi psa, stwierdziłem że temat brata, również jest wymyślony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones