PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621929}
7,7 4 702
oceny
7,7 10 1 4702
Kiedyś będziemy szczęśliwi
powrót do forum filmu Kiedyś będziemy szczęśliwi

Dobry film, ale...

ocenił(a) film na 6

... sporo scen jest ewidentnie rezyserowanych.
wypowiedź dziewczynkim która mówi że filmy są lepsze niz zycie - genialna, ale czy mamy pewność ze atentyczna ?
Zauważylem też ze komórka z początku filmu tak naprawdę byla aparatem - chyba nikona - widać go chwilę po scenie bójki (kolejna ustawiana scena w filmie).
Jestem za to przekonany o autentycznosci Dagmary - jej wypowiedź że "małe dzieci nie są jeszcze skazone TYM swiatem". To jest coś pod czym mógłbym sie podpisac.
Babcia też - nawet w ustawianych scenach rewelacyna i autentyczna...
Mimo wszystko daje 6.

rickfreak

Dagmara dziękuję za przyznanie jej, a właściwie jej wypowiedzi autentyczności.
Film pokazuje ciemniejsze oblicze życia, ale jest pełen wiary.
Realizacja była ciekawym przeżyciem.

ocenił(a) film na 6
LiskowaPani

To jak, jesteś szczesliwa ? Mam nadzieję że tak.
Pracujesz z dziecmi ? Udaje Ci sie w ten sposób samej na chwile "powrocić do niewinnosci" ?
Serdecznie pozdrawiam i zyczę wszystkiego dobrego..

rickfreak

Jestem, a przynajmniej staram się.
Co do pracy, póki co moje życie zawodowe się zaczyna, także nie do końca robię to co bym chciała.
Zobaczymy jak to wyjdzie z edukacją w takim kierunku, wszystko przede mną.
Również pozdrawiam i dziękuję.

ocenił(a) film na 8
LiskowaPani

Cześć Dagmara. Cieszę się, że pojawiłaś się tu i dałaś o sobie znać. Z całego serca życzę Ci powodzenia w dążeniu do realizacji marzeń, tak by kiedyś móc powiedzieć, że jesteś naprawdę szczęśliwa. Pozdrawiam, Łukasz

mm44

O której lasce mowa?

ocenił(a) film na 8
LiskowaPani

Hej, mam pytanie.
Jestes profesionalna aktorka? Gralas w jeszcze jakichs filmach?

Pozdrawiam

Itats

Hej. Nie, nie jestem profesjonalna aktorką. Wszyscy z castingu filmowego byli faktycznie brani z castingu tyle, że w mojej szkole.
Tak nawiasem...w razie jakichkolwiek zapytań proszę pisać na e-mail : dagmara_sylwia@10g.pl , rzadko mam dostęp do konta filmwebu.

LiskowaPani

Hej. A mnie ciekawi jak aktualnie wyglądasz . pozdrawiam i powodzenia :3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones