PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595633}

Kiedyś to zrozumiesz

Someday This Pain Will Be Useful to You
6,3 1 169
ocen
6,3 10 1 1169
Kiedyś to zrozumiesz
powrót do forum filmu Kiedyś to zrozumiesz

arcydzieło!

ocenił(a) film na 10

Świetny film, polecam go wszystkim nastolatką. Podobał mi się pod każdym względem ! 100/10

ocenił(a) film na 9
dominik4

zgadzam się w 100% ! może znasz jeszcze jakieś tytuły właśnie z tą tematyką, z podobnym humorem i problemami ?

ocenił(a) film na 10
Kilian18

Polecam Moja łódź podwodna ! jak dla mnie rewelacyjny film , ale warte obejrzenia są jeszcze te filmy : Perks of Being a Wallflower The,
Angus, stringi i przytulanki,
Dziewczyna i chłopak - wszystko na opak,
500 dni miłości,
Całkiem zabawna historia,
Like Crazy ,
Nietykalni,
Kocha, lubi, szanuje,
Wszystkie odloty Cheyenne'a,
Pamiętnik, Moim zdaniem są również świetne !

ocenił(a) film na 9
dominik4

Sorry, co film o gangsterach ma do "Someday This Pain..."?

ocenił(a) film na 10
nikike

sorry, że niby który film jest o ' gangsterach ' ? bo nie wiem !?

ocenił(a) film na 9
dominik4

No Nietykalni, a który...

ocenił(a) film na 10
nikike

no okej skoro z tego pięknego filmu o różnych problemach tylko tyle wyniosłaś/eś to sorry nie mamy o czym gadać ! a poza tym pisałam łódź podwodna a te pozostałe filmy to POLECAM bo moim zdaniem są świetne !

ocenił(a) film na 9
dominik4

No ale co tu jest do wynoszenia, przecież to jest film gangsterski. Może o Ojcu Chrzestnym czy Scarface też powiesz, że to piękne filmy o różnych problemach?

ocenił(a) film na 10
nikike

jak już powiedziałam nie mamy o czym rozmawiać !

ocenił(a) film na 9
nikike

chodzi o francuski film Nietykalni z 2011 roku a nie o amerykański z 1987

ocenił(a) film na 9
kczr

Acha, to ja nie wiedziałem, jak ktoś mówi tytuł jakiegoś filmu to ja mam raczej na myśli lepsze i bardziej znane filmy.

nikike

nie wiem czy ironizujesz ale ten francuski film był w tamtym roku bardzo głośny

ocenił(a) film na 9
kczr

Co nie zmienia faktu, że ci starzy Nietykalni to legenda.

ocenił(a) film na 10
nikike

co nie zmienia faktu że się ciągle wykłócasz ! zgadzam się z kczr i pewnie, że chodzi o ten z 2011 !

ocenił(a) film na 9
dominik4

Ale gdzie ja się wykłócam?

ocenił(a) film na 10
nikike

co drugi post jest twój ale przecież ty się nie kłócisz ! najpierw to ' film o gangsterach i nie ma nic do kiedyś to zrozumiesz ' , no przecież z filmu nietykalni nic się nie da wynieść ! , no przecież jak ktoś pisze tytuł to ja myślę tylko o ' lepszych i bardziej znanych filmach' ! ten francuski film był w tamtym roku bardzo głośny no ale przecież ci starzy Nietykalni to legenda!! jakbyś nigdy racji nie mógł przyznać

ocenił(a) film na 9
dominik4

Nie wiem o co chodzi, no ale dobra.

ocenił(a) film na 9
nikike

Trochę odświeżę, bo według mnie jednak chodzi o film "Nietykalni" z roku 2011.

ocenił(a) film na 9
Kobuz

No ty najlepiej powinieneś wiedzieć, że sobie jaja robię z biednych dzieci.

ocenił(a) film na 9
Kobuz

No cześć.

ocenił(a) film na 9
nikike

Kocham Cię, kiedyś to zrozumiesz

ocenił(a) film na 9
Kobuz

:*

dominik4

NASTOLATKOM !!! polecam komu? czemu? - nastolatkom. Nastolatką to Ty chyba jesteś, radzę zaglądać do słownika, bo aż mnie krew zalewa jak takie coś widzę..

ocenił(a) film na 10
outerspace9

oj przepraszam to już pomylić się nie można !? robię głupie błędy, trudno każdy może się pomylić, zapomniałam ty z pewnością nigdy nie robisz błędów !!!!!

Polecam wszystkim NASTOLATKOM !

dominik4

Nie można.

ocenił(a) film na 6
outerspace9

Otóż to, szlag mnie trafia, jak widzę takie durne błędy.

ocenił(a) film na 7
dominik4

To ja powrócę jednak do samego filmu, a nie błędów, czy wykłócania. ;) Arcydziełem bym go nie nazwała, ale jest to bardzo przyjemny, ciepły i życiowy film nie tylko dla nastolatków, ale dla znacznie szerszej publiczności. Sama nastolatką dawno już nie jestem, a film ujął mnie i wzruszył, a miejscami zdrowo rozśmieszył. Dobre aktorstwo, przyjemna muzyka i tematyka, która, jak sądzę, może być bliska wielu osobom. U mnie zasłużył na solidną "siódemkę", polecam i pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones