PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226655}

Kiedy dzwoni nieznajomy

When a Stranger Calls
6,1 19 850
ocen
6,1 10 1 19850
5,0 4
oceny krytyków
Kiedy dzwoni nieznajomy
powrót do forum filmu Kiedy dzwoni nieznajomy

Mocne 8

ocenił(a) film na 8

Znakomite budowanie napięcia i klimat, prowadzenie kamer, światła, cienie i sama sceneria oraz atmosfera domu, a na dobrą sprawę przez 90% filmu gra jedynie jedna osoba! w kilku momentach sam poczułem się jakbym tam był, jedyne co lekko mi nie pasowało to częstotliwość połączeń, odbywały się za często w pewnych momentach.

ocenił(a) film na 10
DamianIWstrzemiezliwy

Zgadzam się ;]

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 6
DamianIWstrzemiezliwy

Dobrze ujęte!

ocenił(a) film na 5
EnBlanka

Najpierw zacząłem się zastanawiać skąd tak wysoka ocena dla tego typowego przęcietniaka, po wejściu na profil autora wiele się wyjaśniło.

ocenił(a) film na 6
Reynevann22

Ten film dostał także wyższe oceny jeśli zdążyłeś zauważyć. Poza tym, o gustach się nie dyskutuje.

ocenił(a) film na 6
Reynevann22

Nie rozumiem co chciałeś wskórać przez tą uszczypliwość akurat w moją stronę.

ocenił(a) film na 5
EnBlanka

Wybacz to było trochę niemiłe i nie na miejscu, po prostu widziałem mnóstwo horrorów i ten należy do jednych z najsłabszych jakie miałem (nie)przyjemność oglądać, więc nie rozumiem jak można się nim tak zachwycać.

ocenił(a) film na 5
Reynevann22

Dobra może nie najsłabszych (jak ktoś ma ochotę się pośmiać to dziś oglądałem "zapach śmierci", polecam :D) ale jest tak nijaki i nieciekawy że ciężko przypomnieć mi sobie jedną dobrą scenę, którą by się wyróżniał w zalewie rożnych horrorów z gatunku gore ;)

ocenił(a) film na 6
Reynevann22

Nie odbieram tego filmu jako horror - nie przepadam za tym gatunkiem. Horror musi być naprawdę dobry żeby mi się spodobał, nie lubię głupich filmów.
Poza tym, wcale się nim "tak" nie zachwycam. Ilu ludzi -tyle różnych upodobań, każdy może zwrócić uwagę na coś innego w danym filmie. Może być coś, co się tak zapamięta, że będzie to mogło mieć nawet wpływ na ostateczną ocenę filmu:)
Wybaczam.

ocenił(a) film na 5
Reynevann22

Odnośnie mojego ostatniego postu, pisząc go miałem na myśli film "Nieznajomi'', wybazcie, pomyliłem filmy ;)

Reynevann22

Tyle, że gwoli ścisłości, to nie był horror a thriller, dość dobry nawet, choć fakt, że nie rewelacyjny. Dlaczego niska ocena? Cóż, aktorstwo nie rewelacyjne, brak gwiazd... Osobiście uważam, że jak na w dużej mierze monodram, to dziewczyna dała radę. Niewielkimi środkami twórcom udało się stworzyć klimat strachu, dziewczyna podejmuje dobre decyzje, a to co najbardziej mnie odrzuca od tego typu filmów to głupota bohaterów, którzy niejako sami się pchają w ręce mordercy.

DamianIWstrzemiezliwy

I ja się z Wami zgadzam w 100% :)

ocenił(a) film na 7
DamianIWstrzemiezliwy

Dobry film grozy - bez wrzasków, macek, lejącej się krwi, szybkich cięć i łomoczącej muzyki. Dobrze, że jeszcze ktoś takie robi.
DALEJ SPOILER!!!
Dużym plusem jest zakończenie - bad guy jest załatwiony raz a dobrze i nie ożywa siedem razy żeby udramatyzować końcówkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones