PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6733}

Kiedy mężczyzna kocha kobietę

When a Man Loves a Woman
7,5 17 853
oceny
7,5 10 1 17853
Kiedy mężczyzna kocha kobietę
powrót do forum filmu Kiedy mężczyzna kocha kobietę

Love

ocenił(a) film na 8

Zapadł mi ten film pamięć... 20 lat temu go oglądałem, na kasecie VHS. Od tamtej pory nie miałem
żadnego kontaktu z tym filmem. Nigdy, nawet przez przypadek, nie trafiłem na niego w telewizji, gdzie
natłok filmów w dzisiejszych czasach jest niesamowity.
Poszukałem w internecie no i jestem w trakcie pobierana w jakości Bluray:)
Minęły te czas (i dobrze), gdzie trzeba było zasuwać do wypożyczalni kaset video, zastanawiając się
po drodze, czy nasz wybrana pozycja w ogóle będzie dostępna...
Bardzo mnie poruszył ten film jako młodego chłopaka. Mam zamiar sprawdzić, co się zmieniło przez
dwadzieścia lat.

ocenił(a) film na 9
tom074

Pewnie nic.

ocenił(a) film na 8
tom074

Obejrzałam dziś pierwszy raz i mogę powiedzieć,że ten film i mi pewnie zapadnie w pamięci. Przepiękny, prawdziwy, poruszający! Co do takich filmów, które zapadły w mojej pamięci, a z którym nie miało się styczności przez długie lata... Jako może 9, 10letnia dziewczynka obejrzałam film w tv "Zapach kobiety", po latach doczytując się na filmwebie, że to ciekawa propozycja zaczęłam oglądać ten film. Moment oświecenia, że już kiedyś go oglądałam i że niezmiennie bez względu na wiek tak samo film mnie porusza był bezcenny... Są takie sentymentalne filmy, do których warto wracać :*

ocenił(a) film na 8
tom074

Skąd ściągałas? Ja mam tak samo.. Oglądałam go 20 lat temu i bardzo zapadł mi w pamięć a w ogole go nie puszczają w telewizji ;/

ocenił(a) film na 8
Bijanka

https://kat.cr/when-a-man-loves-a-woman-1994-720p-divx-hd-h-264-moviesbyrizzo-t6 185606.html
lub
https://kat.cr/when-a-man-loves-a-woman-720p-hdtv-xvid-moviesbyrizzo-t6024774.ht ml

Niestety, nie oglądałem jeszcze. Zawsze coś do roboty...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones