PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187336}

Kierowca dla Wiery

Voditel dlya Very
7,2 3 330
ocen
7,2 10 1 3330
Kierowca dla Wiery
powrót do forum filmu Kierowca dla Wiery

Film z czasów ZSRR, stylizowany na amerykański. Mamy więc modnie ubraną radziecką młodzież - dzieci wojskowych, zasłuchujących się w rock and rollu. Mamy nadmorskie pejzaże, dom ze służbą radzieckiego generała, głównego bohatera plastikowego żołnierza przystojniachę, który zrządzeniem losu zostaje szoferem generała, a właściwie bardziej córki generała, która zaszła w przypadkową ciążę z ledwo co poznanym Kubańczykiem. Akcja toczy się jakoś tak sobie, emocje i uczucia są jakieś takie mało prawdziwe, niewiadomo-jakie, a tylko ostra i trochę prawdziwsza końcówka trochę nadrabia poczucie straconego czasu. Nie wiem czy takie było założenie reżysera (najpierw plastik, potem szok), ale wyszło jednak to generalnie tak sobie.
A i intryga z chowaniem dokumentów w sejfie i niemożnością dobrania się do tegoż sejfu tajniaków, koniecznie muszących znaleźć klucz też dupowata. Dużo mielizn i gdyby nie końcówka to byłaby słabizna.

fracek506

Gniot dla gimby nie znającej realiów tam tych czasów.
Normalnie USA było u Ruskich w tamtych latach według tego filmu.
Wolę oglądać Miszę Patera i widzieć, jak Rosjanie dziś żyją w epoce PRL.
Odpadam. Końcówki nie widziałem. Darowałem sobie.

fracek506

Zajrzałem w komentarze i zatkało mnie, myślałem że oglądałem już ten film i skomentowałem go.
Gratuluję avatara :)

ocenił(a) film na 6
Salmonella

I z wzajemnością :) Kosa sytuacja. Leslie rulez! Jak wyszło, żeby coś wstawić jako avatar, to od razu mi przyszedł do głowy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones