PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=80}
7,3 231 376
ocen
7,3 10 1 231376
6,2 20
ocen krytyków
Kiler ów 2 óch
powrót do forum filmu Kiler-ów 2-óch

Jedynka jest fajna, ale dwójka dużo lepsza, nie ma słabych momentów

ocenił(a) film na 10
kilogramowy

Tez wole 2

ocenił(a) film na 10
bucak

Pzdr!

ocenił(a) film na 10
kilogramowy

To samo z vabankiem tez wole 2

ocenił(a) film na 10
bucak

Ja też! Za to Julek ma u mnie plusa, bo rzadko kiedy dwójki są lepsze od jedynek. Pozdrawiam!

kilogramowy

w porownaniu z jedynka to dwojka jest slaba

ocenił(a) film na 10
olajuwon

Oj, dla mnie zupełnie odwrotnie! Ale każdy ma inny gust

ocenił(a) film na 8
kilogramowy

Dwójka to skarbnica tekstów, po których każdy cieszy ryja. Jedynka była ciut poważniejsza ale równie dobra!

darek_s91

Trafne spostrzeżenie! Dialogi z dwójki są ponadczasowe i nieśmiertelne, k... uwielbiam te teksty|!

darek_s91

Troszkę poważniejsza. Myślę, że dlatego, że twórcy musieli przez dużą część filmu wprowadzić nas w historię i wyjaśnić dlaczego Jurek zostaje oskarżony. Dwójka: Wiemy kim jest Jurek, wiemy, że Lipski i Siara będą się mścić za zrobienie ich w jajo i jest prościej :)

ocenił(a) film na 10
darek_s91

Bardzo słuszna uwaga! Popieram!

kilogramowy

Zgadzam sie w pełni, kocham teksty z dwójki!

ocenił(a) film na 10
kilogramowy

Racja! Dójka rządzi!

ocenił(a) film na 8
kilogramowy

Jak dla mnie jedynka ciut lepsza, ale dwójka również wymiata, szkoda, że kina nie robią maratonów filmów Machulskiego albo maratonów dobrych komedii polskich, żeby można było naraz obejrzeć w kinie takie filmy jak: Kiler, Kilerow 2, Chlopaki nie placza, Seksmisje itd.

ocenił(a) film na 10
kicper25

ja w dwójce te nieśmiertelne teksty uwielbiam. Szkoda, że Machul spoczął na laurach, ale te stare komedie są kultowe!

ocenił(a) film na 8
kilogramowy

Spoczął i to nie tylko on, ale każdy polski reżyser komediowy, jak dla mnie to obie części to kopalnia nieśmiertelnych tekstów, w tych filmach 80% dialogów to nieśmiertelne teksty, a to jest wyczyn, ale nie ma co się dziwić, te teksty są genialne.

ocenił(a) film na 10
kicper25

W pełni się zgadzam

ocenił(a) film na 10
kilogramowy

O tak, każdy dialog pomiędzy Siarą a kimkolwiek innym to arcydzieło. Sceny z Figurą w sypialni, z Mieczysławem naczelnikiem, scena między Siarą a Lipski w jego biurze po wyjściu z więzienia i masa innych to mistrzostwo świata, scena lądowania Moralesa (i w pi*du...) już przeszła do historii, ogólnie oglądałem ten film kilkadziesiąt razy tylko dla samych tekstów i ani troszkę mi się nie znudziły, po prostu kino ponadczasowe.

ocenił(a) film na 10
parys88

Słuszne stwierdzenie! PONADCZASOWE!!!!

ocenił(a) film na 10
kilogramowy

Jestem TEGO SAMEGO ZDANIA!!!! Kult kultów!

ocenił(a) film na 10
Arkadio_Morelas

Żałuję, że trójki nie zrobili...

kilogramowy

Jak się ostatnio okazało są plany :)

http://www.telemagazyn.pl/artykuly/kiler-powstanie-kontynuacja-kultowej-polskiej -komedii-cezary-pazura-ponownie-zagra-slynnego-jurka-54965.html

ocenił(a) film na 10
buterfly

No super by było!

kilogramowy

Mam tylko nadzieje że tego nie spartolą :)

ocenił(a) film na 10
buterfly

No to jest problem, bo Julek to już nie ta forma co kiedyś i Czarek też najlepsze lata ma za sobą. Żeby tylko nie przekombinowali

kilogramowy

Dokładnie boje się że mogą przekombinować .

Ważne jest to kto napiszę scenariusz .

Moim zdaniem za scenariusz powinien odpowiadać, reżyser kultowej już komedii czyli Pan Machulski .

Bo niestety ale jego współpracownicy od Kiera i Kiler-ów 2-óch , to ostaniu tworzą tylko scenariusze do dennych komedii romantycznych .

ocenił(a) film na 10
buterfly

Do kła dnie!!!! Albo julek albo wcale!

ocenił(a) film na 7
kilogramowy

Powiem tak: jedynka jest lepsza jako film - pod względem fabuły, postaci, itd; dwójka natomiast, na ogół, jest śmieszniejsza.

ocenił(a) film na 10
kjanjusz

Dwójka to poza tym kopalnia teksótw

ocenił(a) film na 10
kjanjusz

tzn tekstów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones