PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105575}

Kill Bill 2

Kill Bill: Vol. 2
7,4 234 336
ocen
7,4 10 1 234336
7,3 36
ocen krytyków
Kill Bill 2
powrót do forum filmu Kill Bill 2

Arcydzieło

ocenił(a) film na 10

Jestem oszołomiony. Po drugiej części spodziewałem się nudnego dopełnienia pierwszej, ale się rozczarowałem. Od początku film wcisnął mnie w fotel i nawet nie wiem, kiedy minęły te dwie godziny i trzeba było wstawać. Nie chcę za dużo się rozpisywać. Po prostu jeśli ktoś jest fanem pierwszej części KB, to drugą musi zobaczyć koniecznie. Bo jest stokroć lepsza. I każdy, kto nie widział drugiej części, nie jest nawet w stanie sobie jej wyobrazić. Dla mnie ten film to prawdziwe arcydzieło.

ocenił(a) film na 1
Kam

Oglądałem 2 i raz mi wystarczy przegadane i nudne . Oczekiwałem że będzie taka jak pierwsza część więc do pierwszej wrócę pewnie nieraz drugą mam już gdzieś wiem jak się kończy to mi wystarczy

ocenił(a) film na 10
michalmakula

Super no naprawdę. Pała dla Kill Bill 2 i dycha z serduszkiem dla Kill Bill ... brak słów jak ludzie wystawiają tutaj oceny...

ocenił(a) film na 10
michalmakula

Kill Bill ocenia ocenia się jako całość

ocenił(a) film na 1
John_Rambo_

A ja oceniam jako jako dwa osobne i tyle . I oglądałem niedawno obydwa i dalej jedynka mega świetny 2 nuda i ciągnie się jak flaki

ocenił(a) film na 10
Kam

Dla mnie szokiem jest ,że ten film zajmuje dopiero 500 miejsce. Uwielbiam oba Kill Bille.

ocenił(a) film na 6
Kam

Jestem dużym fanem pierwszej części, ale dwójka choć była dobrym filmem to nie ma prawa stać koło jedynki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones