PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31923}

Kim jest ta dziewczyna?

Who's That Girl
6,1 2 662
oceny
6,1 10 1 2662
Kim jest ta dziewczyna
powrót do forum filmu Kim jest ta dziewczyna?

Co to było?

ocenił(a) film na 8

Właśnie jestem po seansie. Jakimś cudem umknął mi ten film i jako dzieciak go nie oglądałem. Tak kiczowatego, bezsensownego i z irytującym głosem Madonny filmu nie oglądałem od bardzo dawna. BAWIŁEM SIĘ WYŚMIENICIE:) Co chwila parskałem śmiechem. Dla mnie bomba:) Wędruje do mojej półeczki "ulubione" z osiemdziesiątych:)

użytkownik usunięty
karol_b_84

Żeby te współczesne komedie były tak "kiczowate", "irytujące" i "bezsensowne", to chętniej by człowiek do kina chodził ;-). Przyjemnie było popatrzeć, jak Simon Worthington dostał po tyłku, jak wydało się, że ten na pozór zacny obywatel to w rzeczywistości mały facecik z dużą forsą. Nowobogacki cwaniak mający plecy jak z Warszawy do Waszyngtonu. Oszukiwał swoją córkę i żonę - za ich plecami prowadził szemrane interesy. Nie przewidział tylko jednego - jego dobra passa kiedyś się skończy i fakt, że zamordował człowieka i upozorował morderstwo tak, że wina spadła na kogoś innego, kiedyś ujrzy światło dzienne. Myślę, że film miał być nie tylko głupkowatą komedią, ale i przestrogą dla takich typów jak Simon - wszystko jest do czasu. I ta determinacja Nikki w dążeniu do udowodnienia swojej niewinności. Ale cóż. Może za dużo widzę w tej produkcji? Oceniłem ją tak samo jak Ty :-).

ocenił(a) film na 7

też bardzo mi się podobał ten film, może z powodu mojego sentymentu do lat 80-tych ;)
no i uwielbiam dwie piosenki Madonny z tego filmu (tytułowa i "The book of love"). Właśnie słucham sobie ścieżki dźwiękowej, którą mam na CD :))

ocenił(a) film na 7
karol_b_84

ja go uwielbiam :) zwłaszcza zwierzątko :)

ocenił(a) film na 8
karol_b_84

Fajna komedyjka. Bardzo mnie rozweseliła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones