PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760082}

Your Name

Kimi no Na wa.
8,2 29 036
ocen
8,2 10 1 29036
7,1 8
ocen krytyków
Kimi no Na wa.
powrót do forum filmu Kimi no Na wa.

Szlag mnie...

ocenił(a) film na 10

Szlag mnie trafia że takich arcydzieł jak to cudo nie ma w Polskich kinach zamiast tego dostajemy kolejny żenujący film animowany od wielkich Amerykańskich wytwórni...

glik11

We Włoszech był taki numer, że film wyświetlili TYLKO przez 3 dni w kinach pod koniec stycznia i TYLKO w określonych kinach, pomimo że z innymi filmami tak nie robią. Czy to nie absurd?

ocenił(a) film na 10
Magnolia1993

Absurd

glik11

Jakby to była "amerykańska bajka" to byłaby puszczana wszędzie, a krytycy rzygaliby z zachwytu.

Ale, że Japońska...

glik11

"Your Name." wyświetlany będzie w piątek 28.04 o 21:00 w Bydgoszczy (Miejskie Centrum Kultury), w repertuarze Festiwalu Animocje.
http://animocje.com/program/your-name/
Tak jakby ktoś chciał nadrobić...

ocenił(a) film na 10
szymonidczak

WoW,w sumie dzięki za info tylko do Bydgoszczy mam kawałek drogi :P

ocenił(a) film na 10
szymonidczak

Kurcze szkoda, że nie widziałam tego komentarza w zeszłym miesiącu to bym na pewno poszła :'(

ocenił(a) film na 5
glik11

I całe szczęście, że nikt nam tego jeszcze do kin nie wciska. Już wystarczy, że można to obejrzeć na jakiś festiwalach filmowych.

ocenił(a) film na 9
Dragon_Niszczyciel

XDDDD
Jeśli troll to dobry

ocenił(a) film na 5
Miedziobrody_filmweb

Na moje oko bardziej na troll nadają się te wszystkie oceny 9 i 10 xd

ocenił(a) film na 9
glik11

Masz rację ale nie można wszystkich Animacji skreślać jedna moim zdaniem im wyszła Coco to była udana animacja a Kimi no wa fakt była genialna a zwłaszcza kolory oraz muzyka pozdro :D

ocenił(a) film na 8
glik11

6 lat, i mamy wkoncu w kinach arcydzieła typu Suzume itp. szkoda że tak późno ale lepiej później niż wcale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones