PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682272}

Kingsman: Tajne służby

Kingsman: The Secret Service
7,3 201 941
ocen
7,3 10 1 201941
6,8 35
ocen krytyków
Kingsman: Tajne służby
powrót do forum filmu Kingsman: Tajne służby

Czy ktoś jeszcze wyłapał jawne cytowanie wcześniejszych ról Jacksona przez jego postać? Na szybko pamiętam dwa takie cytaty - po zakupie cylindra cytuje swoją postać z Pul Fiction ("This is a tasty burger"), następnie zaś słynne "Noooo!" z Django, tutaj przy okazji śmierci Gazelle. Kto znalazł kolejne? :)

ptr_89

Mi zdecydowanie jego gra przypominała, tę z filmu Niezniszczalny, jak by siebie trochę parodiował ;)

ocenił(a) film na 7
ptr_89

byłem pewien, że padnie 'mother*ucker!' w pewnym momencie, ale jednak zostało na 'Son of the Bitch' ;)

ocenił(a) film na 8
xavi1991

Przecież padło: maderfaker!

ocenił(a) film na 8
ptr_89

Przecież tych nawiązań było mnóstwo, mi się chyba najbardziej rzuciło w oczy obrzydzenie Valentine'a do krwi, przypominając sobie Pulp Fiction jak sprawnie Jules pucował auto pełne krwi... :) Świetny film, tarantinowskiego humoru nigdy za wiele :)

ocenił(a) film na 9
ptr_89

Mi fpodobał fie fsosób f jaki mowił pfes wzęby :) Mistfostfo fwiata :)

Vo711

Dokładnie, seplenienie i nawiązanie do postaci jakie grał wcześniej wbiło mnie w fotel. W sumie film jak film ale obsada i gra aktorska rewelacja.

ocenił(a) film na 6
ptr_89

L. Jackson ma swój styl i nikt tego nie zmieni i nawet jeśli się czasem powtarza, to świetnie ogląda się filmy z jego udziałem :)
http://maritrafilms.blogspot.com/2015/05/kingsman-secret-service.html

ocenił(a) film na 8
ptr_89

Spodziewałem się filmu w innym stylu "dzisiejszym" a wyszedł dobry MiszMasz chociaż to było miłą niespodzianką.

ocenił(a) film na 9
ptr_89

Ogólnie sam motyw tego że czarny charakter będzie miał wadę wymowy już przemawia na korzyść roli L. Jacksona :) grając komputerowego geeka który zbił na tym niezłą kasę pokazuję że Sly powinien go zaprosić do Niezniszczalnych co z miłą chęcią bym zobaczył. Wogóle jego rola chyba skradła show dwójce Firth - Egerton, przynajmniej ja to tak odebrałem. A tak jak mówisz rzeczywiście niektóre cytaty Valentine'a są z wcześniejszych filmów Sam'a który jak widać świetnie się bawi tą roli. Komputerowy maniak, wada wymowy, odraza do widoku krwi czy odkupiciel Matki Ziemi tą rolą można by obdarować parę filmów. Mi do gustu przypadł dialog z Colinem na kolacji gdy mówią o filmach szpiegowskich, gdzie ewidentnie czuć parodię Bonda :)

ocenił(a) film na 8
ptr_89

hahah slynne "Noooooo" z Django, no nie wierze haha o stary rozwalies mnie albo stara :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones