PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319693}

Klimaty

İklimler
6,4 1 297
ocen
6,4 10 1 1297
7,2 9
ocen krytyków
Klimaty
powrót do forum filmu Klimaty

Jak myślicie, co może znaczyć?
Jedna z ostatnich scen, kiedy widzimy łzę toczącą się po policzku Bahar, nawiązuje do tej z początku filmu, w ruinach. Czy to znaczy, że wracamy (Isa i Bahar wracają) do punktu wyjścia - Bahar zdaje sobie sprawę, że nie ma między nimi szansy na bliskość i spełnienie, że całe to cierpienie tak naprawdę zatoczyło wielkie koło i nie nauczyło jej/jego niczego nowego? I może - że zgodziła się na związek, w którym będzie sama, bo.. no właśnie nie wiem, dlaczego. Czyżby straciła nadzieję na inny związek, szczęśliwszy? Albo zrozumiała, że lepiej już nie będzie, i ta konstatacja ją przygnębia?
Przyznam, że taka interpretacja najbardziej do mnie przemawia, ale jestem ciekawa, czy ktoś inaczej to zrozumiał.

ocenił(a) film na 5
Tissaia

Może tak:Ona została z Ekipą,słyszy odlatujący mężem samolot,wie,że nie wróci do Istambułu,więc uroniła łezkę nostalgiczną.Wybrała samodzielność.

ocenił(a) film na 7
Tissaia

widziałam ten film naprawdę dawno, ale wydaje mi się, że chodziło o to, że on pragnął bliskości z nią na moment, a później powrócił do swojego życia. Dla mnie to było trochę, jakby zagrał na jej uczuciach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones