PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319693}

Klimaty

İklimler
6,4 1 298
ocen
6,4 10 1 1298
7,2 9
ocen krytyków
Klimaty
powrót do forum filmu Klimaty

........

ocenił(a) film na 4

Muszę się przyznać, że momentami usypiałam (zmęczenie też zrobiło swoje), ale i sam film niemiłosiernie się dłużył. Lubię kino tureckie i liczyłam na coś KLIMATYCZNEGO, niestety nie doczekałam się. Szkoda...

ocenił(a) film na 1
menshikov

ten film to przerost formy nad treścią...pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
anjali__

Tak jest,treści tam na nowelę filmową.I wtedy nikt by nie usypiał w trakcie seansu

ocenił(a) film na 8
menshikov

To ze wiekszosc z was usypia na tym filmie swiadczy o tym jak bardzo nasza wyobrazenie o filmie jest przesiakniete kultura amerykanska. Szybka akcja , smieszne dialogi na tym sie wychowujemy. Nic dziwnego ze potem wiekszosc z was ma problemy z odbiorem czegos trudniejszego, innego. Mowisz ze lubisz kino tureckie, jestem ciekaw jakie filmy ogladales z tej ciekawej tureckiej kinematografii?

La_libertad

To, że większość usypia świadczy, że film jest nudny. Co ma do tego Ameryka? Na amerykańskich nudnych też usypiam. Film dla fanów "Między słowami" - wieje sandałem. Najwyżej kilka ujęć dobrych i dwie sceny wg mnie (co pewnie będzie z 1/5 filmu). Nie polecam!

menshikov

Polecisz jakieś dobre filmy tureckie? :)

ocenił(a) film na 7
film_1

Filmy Fatiha Akina (technicznie niemieckie), "Obca", "Otchłań", "Chłód" ("Soğuk" - dla mnie rewelacja zeszłorocznego WFF), 'Hokkabaz", "Musallat"...w przyszłym tyg na TVP będzie serial historyczny turecki, ja oglądać będę.

Gatiniusha

dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones