PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595004}

Klopsiki kontratakują

Cloudy with a Chance of Meatballs 2
6,5 24 934
oceny
6,5 10 1 24934
5,8 8
ocen krytyków
Klopsiki kontratakują
powrót do forum filmu Klopsiki kontratakują

Po obejrzeniu pierwszej części "klopsików" byłem pozytywnie zaskoczony. Druga część "klopsików" to już inna historia.
Pierwszą część mogli obejrzeć także i dorośli i się nie nudzili, zaś druga część jest skierowana wyłącznie do obejrzenia
przez dzieci - dorośli na drugiej części mogą zasnąć. Klopsiki kontratakują to tylko kolorowe animowane obrazki.
Pokuszę się o stwierdzenie że ta Bajka jest tak durna że aż brak mi słów - oglądając tą bajkę zastanawiałem się tylko
nad jednym: "kiedy będzie koniec?". Odnoszę wrażenie że druga część - po sukcesie pierwszej - powstała "na siłę" - i na
siłę miała być śmieszna? Tylko w którym momencie miałem się śmiać?
Czy obejrzałbym tą bajkę ponownie? Nie
Moja ocena: 3/10

użytkownik usunięty
noworosyjsk

Co wy macie wszyscy do tej bajki??? Jest bardzo fajna (1 cz lepsza) a wy pi+%Rzycie [przepraszam za wyrażenie] że jest beznadziejna. Ja jej daje 9/10

ocenił(a) film na 2
noworosyjsk

Wreszcie spotkałam kogoś, kto uważa to co ja. Główny bohater to przygłup, aż było mi niezręcznie na jego zachowania patrzeć. Owszem, są fajne sceny, ale ocenia się film za całość, a nie za udane elementy. 1 część to coś świeżego, innego i to mnie urzekło. Niestety ta część to coś, czego na pewno nigdy nie obejrzę ponownie. W trakcie seansu przez większą część czułam się po prostu zażenowana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones