PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128074}

Klucz do koszmaru

The Skeleton Key
6,8 45 128
ocen
6,8 10 1 45128
5,5 6
ocen krytyków
Klucz do koszmaru
powrót do forum filmu Klucz do koszmaru

Film jest swietny fajnie sie go ogladalo no tylko szkoda ze zakonczenie bylo takie a nie inne ale czy wtedy film by tak sie nam nie podobal? Z checia chcialbym zobaczyc 2czesc fajnie by bylo:) a wy jakie mcie odczucia?

Adasko94

Film nawet fajny ale końcówka niezrozumiała

ocenił(a) film na 8
Oli_Graner_Black

dla mnie koncowka zrozumiala, ale wolalbym aby jednak Caroline pokonala te babsko. (w koncowej scenie to Violet przejmuje cialo Caroline i wlewa jej cos do ust aby nie mogla nic mowic i sie ruszac a sama bedzie zyla dalej w ciele Caroline) mysle ze powinni teraz zrobic kontynuacje w ktorej byloby ze Caroline w ciele Violet odzyskuje sily i stara sie odzyskac swoje cialo:)

użytkownik usunięty
Adasko94

Właściwie to nie Violet przejmuje ciało Caroline, ale ta Murzynka, Cecile. Tak jak wcześniej ciało dziecka i Violet :)

ocenił(a) film na 8

no tak tak o tym myslelm, za bardzo sie pospieszylem ;)

ocenił(a) film na 9

to dziecko i Violet to chyba ta sama osoba, po prostu dorosła. Czyli były (o ile dobrze zrozumiałam) tylko 2 wcielenia- służąca i dziecko.

Adasko94

A jak dla mnie to właśnie końcówka jest atutem :) Wreszcie coś zaskakującego, a nie tylko happy endy, które zresztą często są mało prawdopodobne.

ocenił(a) film na 6
Manivea

Wlasnie! Popieram w 100 %. To wlasnie zakonczenie filmu postawilo kropke nad i... Gdyby skonczyl sie inaczej, to moja ocena bylaby duzo nizsza.

ocenił(a) film na 8
loci

no tak to prawda tez tak mysle. Ale az mnie trzesie ze udalo sie tej Cecile przejac cialo Caroline......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones