PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796435}
5,5 29 533
oceny
5,5 10 1 29533
2,8 12
ocen krytyków
Kobieta sukcesu
powrót do forum filmu Kobieta sukcesu

znowu ta ciapa Roznerski. nie cierpię go ...

nunax4

też nie trawię tego "ciacha".

ocenił(a) film na 3
nunax4

Ale jak to jest, że nikomu się nie podoba ten, jak to nunax4 cudnie zdefiniowała "cipa", a jest go coraz więcej. Ja myślałam, że jak to drewno zagra trzy epizody w serialach i jakichś tam filmikach nieistotnej wagi, to się ci od kastingów zorientują, że on nie warty inwestycji jest, a tymczasem on coraz większe role robi.
A może się fajnie "całuje" :) i w ten sposób te role zdobywa ;)
Kolega podpowiedział mi, żebym zwróciła uwagę, że on we wszystkich filmach/serialach w koszulkach na ramiączkach występuje. Że ponoć w kontrakty to sobie każe wpisywać. Kolega mówi do mnie: zwróć uwagę: scena w środku zimy, wszyscy w swetrach, a on w koszulce na ramiączkach, albo wszyscy w koszulach przy stole siedzą, a on właśnie zmienia ubranie i klatę pokazuje :D
A może tylko my jakieś inne jesteśmy, a cała reszta damskiej populacji szaleje z powodu urody i talentu tego pana.

ocenił(a) film na 7
ja_gosia

tak to jest, ze aktorow zatrudniaja glownie, ze wzgledu na ich slawe, pozniej wyglad, a na koncu talent :P

ja_gosia

ja_gosia przeczytaj jeszcze raz komentarz nunax4 :) wyraźnie napisała "ciApa" nie "cipa" ;)

ocenił(a) film na 3
kasiap_18

Przeczytałam to co chciałam przeczytać ;) Tak mam wryte w beret zdania na temat tego pana, że dojrzałam co chciałam. Czy on cipa czy ciapa jeden ch..j ;) Oba terminy pasują :D

użytkownik usunięty
ja_gosia

Dla mnie miał kilka dobrych rólek.

ocenił(a) film na 3

Błagam.... Które że niby?? :O

użytkownik usunięty
ja_gosia

Z filmu 7 rzeczy których nie wiecie o facetach.

ocenił(a) film na 3

O bosze! Nieee! Te jego rozterki czy zdradzić Curuś, czy nie.... Dramat!

użytkownik usunięty
ja_gosia

No ale przeszedł jakąś drogę nie?

ocenił(a) film na 3

Ależ jaką można przejść drogę w komedii romantycznej drugiej kategorii?? I jego postać może i jakąś drogę przeszła ale Pan Roznerski był w tym nie bardzo wiarygodny.

ja_gosia

Wybitny aktor z niego nie jest, aczkolwiek w firmie karuzela dało się jego grę oglądać :)

gabid1023

Filmie*

ocenił(a) film na 3
gabid1023

Aż chyba sobie zobaczę tę Karuzelę. Gdybym zmieniła zdanie, to byłby całkiem spory cud :)

ocenił(a) film na 5
gabid1023

Potwierdzam, w "Karuzeli" raz jeden zagrał dobrze.

ja_gosia

hahaha ;) napisałam ciapa ale to drugie też ewidentnie pasuje ! :D

ocenił(a) film na 5
ja_gosia

I like your style.

ocenił(a) film na 3
Dawidt

Ale że co?? ;)

ocenił(a) film na 5
ja_gosia

Że zgrabnie podsumowane umiejętności aktorskie Pana Roznerskiego.

ocenił(a) film na 3
Dawidt

Myślałam, że podoba ci się mój awatar ;) (czy jak to się tam nazywa). Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 5
ja_gosia

Z awatara akurat nic nie wynika. Enigmatyczny kwiatek z biedronką :)

ocenił(a) film na 3
Dawidt

No właśnie! :) Taka jestem, wiesz.... tego.... TAJEMNICZA :D ;)

ocenił(a) film na 3
Dawidt

Sorry jak przymęczam, ale jestem w świetnym nastroju i samo się tak jakoś :) I zapewniam, że nie jestem pijana ani "nic" ;)

ocenił(a) film na 5
ja_gosia

Nie oceniam. Dzisiaj jest dzień kobiet, więc pewnie możecie sobie pozwolić na drinka lub dwa. Przed południem, w środku tygodnia ;)

ocenił(a) film na 3
Dawidt

Tak, tak, wiem. Kobiety albo mają okres albo "dzień kobiet" ;D

ocenił(a) film na 5
nunax4

Podzielam twoje zdanie. Może i wygląda dobrze, ale o jego aktorstwie niestety nic dobrego nie mogę powiedzieć. Jest jakiś taki sztywny i ma dziwną mimikę.

nunax4

Przejęły nas twoje uczucia do niego ale jak nie masz jakis konstruktywnych opini to zamknij pi**e

ocenił(a) film na 4
fornothing

Mam rozumieć, że mówisz w imieniu swoim i pana Roznerskiego? ;)

nunax4

znowu ocena filmu tylko dlatego, ze gra aktor, którego się nie lubi ... ręce opadają

nunax4

W większości filmów mówi jakby dopiero wstał jeszcze do tego na kacu.

ocenił(a) film na 7
nunax4

e tam, spokojnie, jego rola nie jest duża... zresztą dostała mu się ta postać, której nie lubimy od początku i tak ;)

nunax4

Dlaczego jak on mówi albo się uśmiecha to ma czarną dziurę zamiast ust i zębów?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones