PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795758}
5,0 86 704
oceny
5,0 10 1 86704
3,5 19
ocen krytyków
Kobiety mafii
powrót do forum filmu Kobiety mafii

Nie mam zamiaru hejtować tego filmu, moja ocena wyraża wszystko. Jednak może ktoś z was mi wyjaśni co do filmu wnosiła Bela? Panią Olgę bardzo szanuję więc nie czepiam się tutaj jej gry, ale zastanawia mnie co miała wnieść jej postać do fabuły?
1. Bela w ramach rozbicia "mafii" rozkochuje w sobie Cienia - Żywy wydaje kolegów przez telefon czym rozbija "mafię".
2. Bela w ramach złapania Padrina zdobywa zaufanie córki Padrina - Żywy(po raz drugi) sypie i wydaje Padrina. Po co to zdobywanie zaufania?
Tak na prawdę wystarczyła by scena gdzie pomaga w zabiciu Żywego, która biorąc pod uwagę miejsce była przekomicznie łatwa. Tak wiem że ona odkryła co planuje jej szef ale co z tego i tak nic z tym nie zrobiła.
I tak już tytułem końca, czy tylko ja będąc wrobionym na stacji paliw jak Spuchnięta Anka bym najzwyczajniej w świecie poprosił panów policjantów o sprawdzenie monitoringu?
Liczę na konstruktywną dyskusję bez hejtu :)

PLGibonek

Takich niejasności jest w filmie sporo, ja dodałabym jeszcze magiczny karambol spowodowany przez siekierę - nikt oprócz policjantów nie wysiada z samochodu, głucha cisza a sama zainteresowana znika w sposób wręcz magiczny. Druga kwestia to właśnie niania, której umorzono śledztwo w ciągu godziny i która za chwilę przechodzi bez komplikacji wszelkie procedury adopcyjne, mało tego "przejmuje" ni z tego ni z owego dom swoich pracodawców. I kilka innych...
Jednak akurat postać Beli trochę wnosi, jej praca miała polegać na inwigilacji i przekazywaniu informacji szefowi. Nie jestem pewna czy dobrze pamiętam, ale to chyba dzięki niej wiedzieli o mieszkaniu z bronią i prochami, o pierwszych posunięciach niani, wyjeździe do Danii etc. To, że żywy zdecydował się mówić to dodatek niezbędny do rozbicia struktury, a jak się później okazało to i tak szef Izabeli miał inne plany niż prokuratura.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones