PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795758}
5,0 86 672
oceny
5,0 10 1 86672
3,5 19
ocen krytyków
Kobiety mafii
powrót do forum filmu Kobiety mafii

Szykuje się kolejny film od Vegi, pod którym rynsztok społeczny będzie miał szanse po raz pierwszy w życiu, na zasadne słowa krytyki napisać: "nie zrozumieliście tego filmu" i "ten film jest dla ludzi inteligentnych". Cytowane wypowiedzi pochodzą z komentarzy pod poprzednimi "dziełami" botoksem i ostatnimi pitbulami.

użytkownik usunięty
szykuj

Ja się naprawdę zaczynam zastanawiać, gdzie oni widzą podobieństwa Papryczki Vegi i Quentina Tarantino...

ocenił(a) film na 5

Jedyne podobieństwo to:

Brak wykształcenia filmowego.

barszcz33

Pozamiatane:)

ocenił(a) film na 6

Też mnie to zastanawia :)

ocenił(a) film na 1

Ale serio ktoś mówił o takim podobieństwie?

ocenił(a) film na 1
skalp_el

Tak. Pijany patus wychodzący z sali.

szykuj

Jesli film jest tak "dobry" jak zwiastun (niestety mialam nieprzyjemnosc widzieć), to juz lecę do kina..

ocenił(a) film na 1
agakk_2

Nie jest xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BlueBelle

dokładnie o takich karynkach pisałem, chyba zabolało XD
x filmów robionych na kolanie, na takim samych schemacie, z tymi samymi ogranymi mordami, z tymi samymi sztywnymi i płaskimi dialogami, których i tak połowy nie będzie słychać przez zwalony dźwięk + do tego 10min trailera, gdzie nawet się nie postarano zakryć błędów (karambol z pustymi samochodami XD) + jeszcze możliwość że to co wypuścił do kina to zlepek pociętych i powycinanych scen, bo jeszcze chce się obłowić na serialu (jak przy botoksie)

A TY MI BĘDZIESZ ZARZUCAŁA ŻE NIE MOGĘ MIEĆ OPINII PRZED OBEJRZENIEM KOLEJNEJ PEREŁKI PAPRYKA VEGETY? XD

masz ty rozum i godność człowieka?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
szykuj

Złotko, jak nie umiesz kogoś "pojechać" w sposób inny, niż poprzez wulgaryzmy, to loepiej sobie daruj, bo przepraszam Cię, ale zażenowana się czułam czytając "Nie lubię debili - Czyli chcesz popełnić samobójstwo?" (to oczywiście skrót, który nawet lepiej wówczas brzmi).

A do skrzynki pocztowej zaglądam codziennie od kilku dni. Czekam na polecony. Jakoś nic od Ciebie nie ma? Ehh, lekcjami się dziecko zajmij.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BlueBelle

Przepraszam czy ty jestes uposledzona?

ocenił(a) film na 8
Gumi30

Wyjaśnij, proszę.

ocenił(a) film na 8
Gumi30

Znaczy, czemu tak twierdzisz, bo pojęcie rozumiem. Ehh, jak to łatwo kogoś wyzwać w internecie, nie? A już najlepiej nie podając argumenów. Bo póki co, to "zjechałam" kogoś, kto filmu nie obejrzał, a ocenia i w dodatku obraża innych. Więc?

BlueBelle

Przepraszam cię !!!! Zirtowaly mnie to jak sie zwracasz do innych.. No ale tak czy siak niepowiniem cie obrazac nawet w necie...Ja widzialem ten film i rece mi opadly.. Jeszcze raz przepraszam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
a_kwitek

Masz racje.

Widziałem Twoje posty pod "Ostatnim Psem", mądre, wyważone dialogi.

Ale czy wchodzenie w interakcje z Karynami i Sebixami sprowadza adwersarza do ich poziomu? Raczej nie... Człowiek jest tylko człowiekiem, a fora internetowe tylko forami, czasem kogoś zbytnio poniesie. Tyle.

Pozdro.

ocenił(a) film na 8
Gumi30

Spoko, rozumiem i przyjmuję. Masz też rację, że może za bardzo się uniosłam, ale tak, jak absolutnie mi nie przeszkadza, że ktoś uważa ten film za kiepski (wręcz przeciwnie - strasznie by nudno było, jakby każdy lubił to samo), tak irytuje mnie takie krytykowanie dla samego "pojechania", jakie zaprezentował autor komentarza, który sam przyznał, że filmu nie widział. No jest w tym sens? Widziałam w życiu masę złych filmów, ale nie "latam" po filmwebie, aby wyszukiwać ich reżyserów i bez obejrzenia krytykować ich twórczość. Tym bardziej w taki sposób.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
jakub_h

I to są właśnie polaczki. Krytykujesz jakiegoś reżysera bo robi obiektywnie szajsowate filmy to już są to przyczyny polityczne. Jeszcze ten wieczny podział na PiS i PO. Obie partie to szajs: PO to oszuści i sprzedawczyki, PiS to robole socjaluchy które nienawidzą bogatych, nawet tych którzy na to bogactwo zasłużyli ciężką pracą. Najchętniej wytatuowaliby se sierpa i młota na mordach. Niech do Ciebie dotrze, że poglądy to nie tylko Trwam albo TVN. Są jeszcze normalni ludzie, którzy nienawidzą obu xD.

ocenił(a) film na 7
yo_shi_ke

hashtag R :)

yo_shi_ke

Te dwie partie polityczne to idealne odzwierciedlenie naszego społeczeństwa. Ci politycy wychowali się pośród nas, to nie kosmici z innej planety.

ocenił(a) film na 1
BlueBelle

Jasne, że można, skoro to film anty-reżysera Krzemienieckiego.

skalp_el

Myślę, że zmiana nazwiska na Vega, żeby robić "karir", to najlepsze podsumowanie tego człowieka.

W końcu Krzemieniecki to takie złe nazwisko.

ocenił(a) film na 3
szykuj

Bardzo średni film.

szykuj

Te "nowomowa partyjna" , wracaj oglądać "50 twarzy cwela" a filmy dla dorosłych zostaw w spokoju.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jakub_h

schronisko to też nie jest, podsumowując twoje wypowiedzi w tym temacie cwel, gej, pedofil, zoofil... no nieźle cie życie pokarało

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jakub_h

sebuś, piszesz coś o manipulacji, a potem wycinasz z kontekstu użyte epitety użyte w odpowiedzi na obraźliwe posty, piszesz coś że nazwałem kogoś "upośledzonym debilem" albo "gimnazjalny idiota", a nawet nie użyłem takiego określania oprócz cytowania go z czyjeś wypowiedz... dramat

jakub_h

"Widać nie miałeś w szkółce czytania ze zrozumieniem ." każdy twój post to samozaoranie, ale czemu się dziwić skoro jesteś obrońcą vegi

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jakub_h

daj głos XD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones