PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453958}

Kobiety pragną bardziej

He's Just Not That Into You
6,6 96 114
ocen
6,6 10 1 96114
5,3 10
ocen krytyków
Kobiety pragną bardziej
powrót do forum filmu Kobiety pragną bardziej

Całkiem spoko

ocenił(a) film na 7

Wkurza mnie ta desperatka Gigi

ocenił(a) film na 7
Monia_87_fw

Mnie też, ale wiele kobiet jest w takiej sytuacji i wiele się tak zachowuje.

Monia_87_fw

Według mnie gorsza była Janine i ta jej zmienność nastrojów. Jak dla mnie to miała w sobie coś z psychopatki. Przyczepiała się do swojego męża o wszystko. Jak ktoś robi coś co Ci nie odpowiada jak np palenie to rozmawia się normalnie o tym a nie robi się burdę od razu. Co innego, że jej mąż okazał się skończonym chamem :)

ocenił(a) film na 9
Monia_87_fw

Mnie też.. jej mogłoby nie być, psuje cały klimat .. to niesamowite że są takie kobiety.

ocenił(a) film na 5
Monia_87_fw

Dlaczego 'wkurzała' cię desperatka Gigi?

ocenił(a) film na 7
RAC_79

Pytanie retoryczne

ocenił(a) film na 5
Monia_87_fw

Tak, jednakże rozwiń swoją myśl.

ocenił(a) film na 7
RAC_79

Jeśli pytanie jest retoryczne, nie ma potrzeby na nie odpowiadać, ani rozwijać myśli, bo sam komentarz wcześniejszy wyczerpuje w zupełności. Jeśli to mało, polecam obejrzeć film.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Monia_87_fw

Mnie też ona denerwowała przez te swoją desperację.

Monia_87_fw

Strasznie z niej słodka idiotka. Oczywiście, że każda z nas wyczekuje telefonu i co chwilę sprawdza wiadomości, ale nie trzeba od razu śledzić kolesia, wydzwaniać do niego i jeździć po barach, w których bywa. I to po JEDNEJ randce.

Monia_87_fw

Ta postać miała wkurzać, miała być właśnie taka "desperacka" i irytująca po to, by ta historia miała sens. Ludzie są różni, nie ma jednego ideału ani w urodzie, ani w charakterze człowieka. Ważne, żeby być sobą i nie udawać kogoś kim się nie jest, bo wtedy nawet taka "desperatka" będzie mogła być pewna, że ten ktoś, kogo znalazła lubi ją, a nie swoje wyobrażenie o niej. Jak to się mówi "każda potwora znajdzie swego amatora". Taki był zamysł tej postaci. Ona po prostu taka była.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones