PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12249}

Kochanek

L'amant
7,2 12 104
oceny
7,2 10 1 12104
7,2 4
oceny krytyków
Kochanek
powrót do forum filmu Kochanek

Współczułam Chińczykowi, bo to on był dla mnie najbardziej poszkodowaną osobą w całej
tej sytuacji. Dojrzały mężczyzna paradoksalnie był ofiarą zaistniałych okoliczności, znalazł
się w sytuacji bez wyjścia. Ze zdumieniem natomiast oglądałam to, co robi ta młoda
dziewczyna. Na końcu już nie wiedziałam, czy ona była wyrachowana i wyuzdana, czy
miała silną osobowość. Dla mnie na pewno bardzo kontrowersyjną. Sceny miłosne mnie nie
zachwyciły, znowu były dla mnie kontrowersyjne. Oglądanie ciała tej dziewczynki, mocno
niedojrzałego, raczej odrzucało niż budziło zachwyt. To wszystko było bardzo pięknie
opakowane: pejzaże, muzyka itd., ale według mnie był to raczej film erotyczny niż
melodramat.

ocenił(a) film na 7
epilenka

Ciało tej dziewczynki miało 18 lat, więc chyba jednak było całkiem dojrzałe... I do tego piękne ciało, może nie aż budzące zachwyt, ale miłe dla oka. I do tego wspaniałe zdjęcia.

użytkownik usunięty
epilenka

a ja dupkowi bogatemu nie współczuje, jak nie miał wyjścia? i nie ciało dziewczynki a 19 letniej kobiety!

użytkownik usunięty
epilenka

Film jest marny,zgadzam się.Moim zdaniem jednak,erotyki nie było tu zbyt wiele.Raptem z cztery sceny.
Poza tym,aktorka miała już skończone 18 lat :p
Mnie,również irytowała główna bohaterka.Znacząco wpłynęło to na mój odbiór filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones