PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=297154}

Kochanice króla

The Other Boleyn Girl
7,1 105 540
ocen
7,1 10 1 105540
4,8 11
ocen krytyków
Kochanice króla
powrót do forum filmu Kochanice króla

Natalie jest zjawiskowa, w przeciwieństwie do Scarlett. Maria mnie irytowała i myślę, że to wina właśnie Johansson... A Portman - klasa po prostu. :)

ocenił(a) film na 8
Jimmy_Eat_World

Oglądałam film razem z chłopakiem i byłam ciekawa która z "sióstr" spodoba mu się bardziej. Tak więc zdecydowanie bardziej Portman. Mnie zresztą też, chociaż jestem wielką fanką Scarlet. Jakoś wybitnie nie poszła jej ta rola.

_Lenka__fw

Naprawdę Scarlett wypadła tu blado i błędem było obsadzenie jej w tej roli. Kilka lat wcześniej w filmie "Porządna kobieta" poszło jej lepiej, przynajmniej nie drażniła mnie, a tu jej postać zadecydowała wręcz o obniżeniu oceny filmu. Tej pani z pewnością nie powinno być w setce, ale taki urok rankingu popularności.

Jimmy_Eat_World

Natalie jest na pewno ładniejsza od Scarlett, ale nie uznałabym,że było błędem obsadzenie jej w roli Marii. Maria miała być spokojniejsza, mniej pewna siebie i wydaje mi się, że Scarlett dobrze to odegrała. Portman miała od startu większe pole do popisu, bo mogła się bardziej w tej roli wykazać, Anna była energiczna, odważna. Ogólnie ja osobiście bym obsady nie zmieniła.

ocenił(a) film na 7
Camilla3

Mam podobne odczucia. Uważam, że rolę Marii, Scarlett odegrała we właściwy sposób. Taka postać. Siostry miały być różne: Anna pełna temperamentu, błyskotliwa, Maria łagodna, prostolinijna, żeby nie powiedzieć - nijaka. Anna uwiodła Henryka swoją osobowością (po powrocie z Francji), Maria - urodą i szczerością (sam stwierdził, że tylko Jej może ufać). Nie mam zarzutów do żadnej z aktorek, zagrane przez nie postaci były wiarygodne.

ocenił(a) film na 7
Rudazebra

jimmi albo maxiu , jesli dla was Scarlet Johhanson nie jest zjawiskowa i przeciętnie gra to sobie obejrzyjcie film
Wszystko Gra 2005
Scoopy Gorący temat 2006
Wyspa 2005
Lokatorka 2004
dziewczyna z perła 2003 !!!!!

ocenił(a) film na 7
Rudazebra

Zgadzam się z tobą w 100%! Scarlett właśnie pokazała umiejętności aktorskie poprzez zagranie takiej nijakiej siostry. Lubię obydwie aktorki i uważam, że dobrze zagrały swoje role: Natalie- wyrachowaną, chciwą, impulsywną, temperamentną Annę, a Scarlett- zakompleksioną, cichą, nijaką, łagodną, uczciwą Marię.

ocenił(a) film na 8
kanieszna93

Ja także uwielbiam obydwie aktorki i obie się świetnie spisaly. Ogólnie obsadzie niczego nie brakowało.

ocenił(a) film na 10
Camilla3

Nie jest.

ocenił(a) film na 10
Jimmy_Eat_World

Portman moze jedynie jej kawe nosic.

ocenił(a) film na 7
Jimmy_Eat_World

Wg mnie Scarlett zagrała lepiej od Natalie i nie mówie tego bo Johansson jest moją ulubioną aktorką tylko że to poprostu widać było

Jimmy_Eat_World

Wychodzę z założenia, że jeśli jakaś postać mnie irytuje, to została dobrze zagrana... Jak dla mnie Portman miała ciekawszą rolę, a przez to łatwiejszą, Scarlet miała trudną rolę, którą moim zdaniem odegrała nieźle... Była inna niż w pozostałych filmach z jej udziałem, nawet miała wrażenie, że mało podobna do siebie...

Jimmy_Eat_World

Ani Natalie Portman ani Helena Bohnam Carter nie zagrały Anny lepiej niż Natalie Dormer w serialu, mimo, że mają pogatszy dorobek aktorski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones