PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133117}
5,5 4 427
ocen
5,5 10 1 4427
Kochankowie roku tygrysa
powrót do forum filmu Kochankowie roku tygrysa

W oczekiwaniu na obiad, latając pilotem po kanałach natrafiłem na Kino Polska. Zdziwiłem się
czytając opis filmu, gdyż nigdy nie spodziewałem się produkcji o takiej tematyce w naszej
kinematografii. Zdjęcia ścięły mnie z nóg, muzyka postawiła kropkę nad ,,i''. Historia przedstawiona
dość płytko, powierzchownie, niemniej jednak może chwycić za serce. Ten film jest ciekawym
dopełnieniem kultowej książki Igora Newerlego. O ile po filmie można czuć niedosyt, po książce nie
ma takiej możliwości. Dlatego gorącą polecam wszystkim dzieło ,,Wzgórze błękitnego snu''.

ocenił(a) film na 6
Gniewomir89

O dzięki za informacje o książce! Na pewno sięgnę po nią niebawem. Co do filmu w stu procentach zgadzam się z twoją opinią. Fabuła dość rozwlekła i tak jak mówisz nieco płytka, ale ma swój charakter i mnie oczarowała. Muzyka to już całkowicie zawładnęła filmem i dała mu chińskiego ducha.

ocenił(a) film na 6
Gniewomir89

...tak, pierwsze sekundy muzyki na początku spowodowały, że nagrałem ten film do późniejszego obejrzenia...
Nie żałuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones