PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604523}
7,5 97 097
ocen
7,5 10 1 97097
7,7 37
ocen krytyków
Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom
powrót do forum filmu Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom

Wyśmienity! Zaskakujący! Historia urocza, klimat oniryczny, baśniowy, zmieniający tony. Piękne zdjęcia, subtelny humor (chociażby skauci, skauci :D), ciekawe postacie. Zaskakujące sceny, nie mogę się nadziwić kreatywności twórców. Polecam na przyjemny wieczór.

Pampuch7

kreatywności twórcy. Tu tak naprawdę za wszystko odpowiada Anderson bez niego nigdy by to nie było tak dobre. Polecam pozostałe filmy tego reżysera są identyczne. Choć tematyka inna.

konradleg

Obejrzałem większość filmów Andersona, każdy mi się podobał, są zakręcone na różny sposób ;) Najlepsze dla mnie jest właśnie Moonrise Kingdom :)

Pampuch7

no to zależy jak spojrzeć na to bo wg mnie moonrise to nie jest forma dalszego dojrzewania jego stylu tylko juz raczej przystosowanie go do mniej wymagającej widowni. Wg mnie najdojrzalszymi dziełami są Podwodne życie i Fantastyczny pan lis

konradleg

Zdaje sobie sprawę, że to jest nieco inny film niż pozostałe w dorobku Andersona, mniej poważny. Moonrise oglądało mi się po prostu niesamowicie przyjemnie, fenomenalna praca kamery, to jest po prostu zabawa filmem i kamerą. Film mniej wymagający, ale ciężko mi znależć inny tak przyjemny i poprawiający humor niż Moonrise Kingdom. Podwodnego życia i Pana Lisa nie widziałem, ale chętnie obejrzę.

Pampuch7

Też widzę tam czystą radość kręcenia filmu. polecam wszystko co andersona

ocenił(a) film na 7
Pampuch7

O tak, też się rozkoszowałam każdym ujęciem, pięknie skręcony film :-) nie da się temu zaprzeczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones