PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184922}
6,5 2 749
ocen
6,5 10 1 2749
6,3 3
oceny krytyków
Kochankowie z Marony
powrót do forum filmu Kochankowie z Marony

Piękny film... w pełni oddający atmosferę literatury Iwaszkiewicza - przede wszystkim dzięki niesamowitym zdjęciom, powiedziałabym, że jednym z najlepszych w historii polskiego kina. Dawno nie widziałam w rodzimym kinie tak doskonałego aktorstwa, dobrani byli bardzo dobrze i widać było, że są zgrani, dawali z siebnie dużo, ogrom energii, co jest odczuwalne. Dawno nie wyszłam tak zadowolona z kina, chłonęłam każdą minutę tego obrazu... Po tym, jak zobaczyłam Gruszkę w Narodowym i w "Kochankach z Marony", zaczęłam ją bardzo doceniać. Mam wrażenie, że z dużym zrozumieniem podchodzi do każdej roli - z dużą wyrozumiałością wobec różnych zachowań ludzkich, jakie dana rola w sobie kryje. I dzięki temu potrafi zagrać tak wspaniale. Wielki talent:))

ocenił(a) film na 10
martajarosinska

Tak , ten film jest świetny . Ale mnie szczególnie zachwyciła koncepcja Pani reżyser . Każda postać narysowana w sposób szczególny , wyrazisty . Nie ma w tym filmie żadnej osoby która pozostaje nam obojętna . Nawet mężczyzna siedzący na krześle w przedpokoju domu wzbudza zainteresowanie , nie sposób go nie zauważyć lub zignorować.I genialna gra tej trójki . Wyśmienicie oddają te niezwykłe relacje , uczucia jakie ich łączą . Maestria Cywińskiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones