PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9928}

Kod dostępu

Swordfish
6,8 41 364
oceny
6,8 10 1 41364
5,1 8
ocen krytyków
Kod dostępu
powrót do forum filmu Kod dostępu

... są jakieś sceny dla dorosłych oprócz piersi Halle Berry?

ocenił(a) film na 6
kammel004

Chyba prościej byłoby wpisać redtube w wyszukiwarce.

AdWienc

Bardziej mi chodziło czy nastolatek w wieku 13 lat może to obejrzeć -.-

ocenił(a) film na 6
kammel004

Aha :)
No np. jest scena gdy Jackman hakuje jakieś tam zabezpieczenia to dziewczyna w tym czasie robi mu loda, a poza tym jest sporo przemocy, szczególnie w końcówce, więc raczej odradzałbym puszczanie tego filmu dziecku.

użytkownik usunięty
AdWienc

13 lat to już chyba gimnazjum dawno jest...:-) z 90% cyganek w wieku 11-13 lat już dawno w tym wieku matkami zostaje, więc... czy jakiś 13 latek obejrzy tego typu film czy nie, to już niestety raczej w dzisiejszych czasach i tak nic nie zmieni...:-(
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6

Niby racja, ale ja tylko wyrażam swoją opinię. Swojemu dziecku na pewno bym tego nie puścił, choć pewnie gdyby chciał to sam by sobie załatwił. Ale nie bez przyczyny film ten ma oznaczenie +18

Pokażę twój komentarz mojej mamie to może mi pozwoli obejrzeć ten film ^^
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
kammel004

Najlepiej po prostu obejrzyj go razem z mamą :-)

użytkownik usunięty

Lepiej tatą :)

Najlepiej obejrzę film i z mamą i tatą ^^

kammel004

Cała familia będzie oglądać jak laska robi loda dla Jackmana kiedy ten hakuje zabezpieczenia ! Woooohhhooo !!

Radiw84

Nie ma to jak odkopywanie starych tematów :x Co do tematu, to i tak nie obejrzałem tego filmu. I nie przez nagie sceny, tylko po prostu nie chciałem :s

ocenił(a) film na 7
kammel004

Jest jeszcze scena w której Hallie ubrana w skąpą bieliznę mieży z Pistoletu do jackmana.

mistrzu006

Jak dziecko wejdzie do gimnazjum, to i tak nauczy się przeróżnych wulgaryzmów, obciąganie, wyrażenia, ruchanie nie będzie mu obce, tylko możesz przedłużać to. większość chłopaków wchodzi na redtube o 13-16 lat. Albo nawet seks nie będzie mu obcy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones