PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418967}
7,3 192 867
ocen
7,3 10 1 192867
6,6 19
ocen krytyków
Kod nieśmiertelności
powrót do forum filmu Kod nieśmiertelności

Nie rozumiem...

ocenił(a) film na 9

Stevens wysyłał dla Goodwin maila jeszcze z pociągu, zanim minęło 8 minut. Gdy Goodwin
odczytywała tego maila przeczytała tam że kod działa dłużej niż 8 minut, skąd on wiedział o tym
jeszcze w pociągu?

ocenił(a) film na 8
bobek388

W treści emila było napisane "jeśli czytasz ten email to kod działa lepiej niż przypuszczaliście...", nie wiedział tego, po prostu miał nadzieję i wysłał "wiadomość w przyszłość".

Mam nadzieję, że pomogłem :)

ocenił(a) film na 8
segativ

Jeszcze jedno, myślę - choć w prost nie było to powiedziane - Colter zorientować się, że "kod tak działa" po tym jak wyszedł - a właściwie wyskoczył z jadącego - pociągu, bo przecież pociąg wybuchł, ale on wciąż chwile żył, ale to już zdarzenie losowe, bo przejechał go pociąg, co nie zmienia faktu, że był tam przez pewien czas. Nikomu o tym nie powiedział, ale wydaje mi się, że to waśnie zdarzenie utwierdziło go w przekonaniu, że kod może tworzyć alternatywne rzeczywistości.

ocenił(a) film na 9
segativ

Dzięki za odpowiedź, teraz to ma sens :)

bobek388

On nie wysłał wiadomości w przyszłość tylko w nowej rzeczywistości. Powiedział na koniec, że utworzyli nowy świat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones