PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715338}

Koko smoko

Der Kleine Drache Kokosnuss
4,2 366
ocen
4,2 10 1 366
Koko smoko
powrót do forum filmu Koko smoko

Czemu zawsze co roku do Polski muszą trafiać 2-5 lipnych animacji z Europy, Brazylii czy nawet Mongolii ze żenującą grafiką, beznadziejną fabułą oraz idiotycznie przetłumaczonym tytułem (Koko Smoko? Czy to jakiś kiepski żart!?).

Zatem, błagam Sz. dystrybutorzy filmowi:
Nie dawajcie nam puszczać kolejnych takich gniotów, bo to już zaczyna się robić irytujące dla ludzi szanujących dobre filmy animowane!

A premiera filmu w Polsce (takie bajeczki jak zwykle) rok później od światowej premiery. Jak zwykle pewnie "gimbusiarski" humor, tytuł faktycznie głupi, a grafika jak na to dziesięciolecie wygląda gorzej niż filmy animowane z lat pięćdziesiątych.

Tym "szanownym panom dystrybutorom" nie zostały żadne inne animacje do wpuszczenia, a na czymś zarobić chcą :P Ja padłem, kiedy w zwiastunie usłyszałem "chodź Szogunie"... Nie ma to jak ponadczasowy humor...

Zgadzam się na 1000%

Widziałam zwiastun tego arcydzieła ostatnio w kinie. Myślałam że się załamię. Oczywiście pierwsze co mnie wystraszyło to jak wspomniałeś technika animacji. Zaraz potem zabawne teksty... Ale teraz już się nie dziwię - produkcja europejska :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones