PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201235}

Kolacja dla palantów

Dinner for Schmucks
5,8 23 001
ocen
5,8 10 1 23001
4,9 8
ocen krytyków
Kolacja dla palantów
powrót do forum filmu Kolacja dla palantów

"Kolacja..." była jednym z pierwszych filmów jakie widziałem z Carellem. Pamiętam moje rozczarowanie (Steve z filmu na film zyskiwał moje uznanie, a jednak potrafił zagrac w takim gniocie). Dziś gdy Carell jest w moim topie aktorów postanowiłem że powrócę do tego filmu i może zaskoczy... Zaskoczyło. Film pokazuje idealnie ludzkie pragnienie śmiania się z innych. Jest wspaniałym przykładem na to dlaczego ludzie wciąż zagłębiają się w życie celebrytów i decydują się na oglądanie durnych talent-show. Lubimy czuc się lepsi. Daje mocną 6, w końcu to komedia a gagi może były dobre 3 czy 4 na cały film. Jednak polecam (solidna rola Rudda)!

lunatyk34

Miałam podobne doświadczenie. Oglądałam ten film kilka lat temu i byłam rozczarowana. Obejrzałam go dziś ponownie i rozśmieszył mnie i wzruszył. Uwielbiam Carella, poza tym podoba mi się jako facet. :)

użytkownik usunięty
Sighma

To fajnie Wam.
Lubie czasem obejrzec glupia komedie (uwielbiam 40-letniego Prawiczka z Carellem i b.lubie Steve'a), ale ten film wymeczyl mnie okrutnie. Az sam bylem zdziwiony, bo kilka znanych twarzy znalazlo sie w obsadzie. Nawet rzekomo najsmeszniejsze w zamysle akcje z Zachem G. byly naprawde zenujace...Ode mnie tylko 3/10. Omijalem do tej pory ten film szerokim lukiem i powinienem byl przy tym pozostac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones