PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118560}
6,2 639
ocen
6,2 10 1 639
5,4 5
ocen krytyków
Kolejarskie słowo
powrót do forum filmu Kolejarskie słowo

http://www.youtube.com/watch?v=ngoNGw6STqM

użytkownik usunięty
_Garret_Reza_

A tu nawet w jednej części:
http://www.youtube.com/watch?v=B1KINx2chVU

ocenił(a) film na 5

Ten link niestety wygasł ale odnośnik "dwugłowego" użytkownika Garreta Rezy nadal aktualny. Co dwie głowy to nie jedna... (wybacz ale nie mogłem się powstrzymać). Film jest co prawda podzielony na 3 części, co akurat dla mnie nie stanowi żadnego problemu - w końcu to trzy części, a nie np. 303. Widziałem kiedyś ten film (i to nie raz, bo jestem trochę miłośnikiem kolei), niestety wszystko co dobre przyćmiewa propaganda, ściekająca z ekranu niczym sztuczna krew w horrorach klasy "B". Jedyne zalety tego filmu to możliwość obejrzenia parowozów w akcji, no i dowiedzieć się, że pół godziny to 30min... Lepiej obejrzeć pełnometrażowy "Człowiek na torze", który kręcony był w podobnym okresie (chociaż po śmierci Stalina), ma świetną obsadę, ciekawy sposób narracji oraz scenariusz, który czyni z filmu niemal kryminał. Pozdrawiam i polecam w 100% darmowy symulator pojazdów szynowych "Maszyna", pisany przez fanów i miłośników kolei, gdzie oprócz wyboru spośród kilkudziesięciu lokomotyw i wagonów, główny nacisk położono na jak najwierniejsze odwzorowanie fizyki oraz działania poszczególnych urządzeń - samo odpalenie i ruszenie z miejsca bez czytania instrukcji jest niemożliwe za pierwszym razem. To jedyny symulator kolejowy, nie zrobiony na "odwal się", w przeciwieństwie do produktów komercyjnych, w których ładna jest jedynie grafika. Sorry, znowu mnie poniosło - miałem skrobnąć kilka słów odnośnie "Kolejarskiego słowa", a wyszło, jakbym był akwizytorem... Cóż, znów przegapiłem dawkę leku ;) Pozdrawiam, dobranoc.

ocenił(a) film na 5
_Garret_Reza_

Dziękuję, z chęcią obejrzałam ten stary film :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones