PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=85}

Kolekcjoner

Kiss the Girls
7,2 51 021
ocen
7,2 10 1 51021
5,5 4
oceny krytyków
Kolekcjoner
powrót do forum filmu Kolekcjoner

Film dobry.Według książki Jamesa Pattersona ,Kiss of Girl,.Polecam książkę i film.

ocenił(a) film na 8
kamilla_fw

Nie wiem czy trafiłam na fankę Pattersona, ale jeśli tak to mogłabyś mi polecić jego książki, bądz innego autora o podobnej tematyce jak Całuj dziewczęta

ocenił(a) film na 7
annemarie93

Widzę ,że ani autorka tematu ani nikt inny nic Ci nie polecił przez tyle lat ,może już zdążyłaś przewertować wszystkie dzieła Pattersona przez ten czas no ,ale nic nie stracę jak Ci coś zapodam ,a może akurat nie3tałaś i się skusisz ;] Tytułowy Kolekcjoner /Kiss the Girls było pierwszą książka powyższego autora ,która dosłownie pożarłem i która na nowo przypomniała mi magie i moc książek po paroletnim okresie mojej posuchy czytelniczej (czasy szkolne zbytnio nie współgrały z moja duszą czytelnika ;D ) ,oraz która ogólnie zajawiła mnie na gatunki thriller/kryminał itp. Książka zdecydowanie lepsza od filmu (trochę ,mnie rozczarował zeszłej nocy ,aż nie wiem jak go ocenić) ,zaś jeśli miałbym polecić coś jeszcze tego autora to ,,Bikini " -szybka akcja,kolejne porwanie ,kolejny morderca ,choć może trochę bardziej brawurowy i brutalny niż duet z kolekcjonera.
No I na koniec ,żebyś miała w czym wybierać :) dorzucę perełkę sprzed dwóch lat ,do której na pewno jeszcze wrócę ,,Requiem dla króla zbrodni" -Serge Jacquemard. Po namyśle stwierdzam ,że tą książkę polecam ponad powyższymi dwoma tytułami ,bo chyba nic mnie tak nie wciągnęło,że chciałem od razu zacząć ją 3tać od nowa. Dobra odpuszczę sobie zarys fabuły,bo nigdy nie skończę ;p wspomnę tylko ,że również tyczy się mordercy ,jednak tematyka zupełnie inna niż w Kiss the Girls, to taki bonus z mojej strony ;]

ocenił(a) film na 8
odKadozet_9

Przeczytałam dosyć dużo książek z gatunku thriller/kryminał, ale akurat żadna z nich nie była napisana przez Pattersona. Także dziękuję za przypomnienie i na pewno sięgnę do którejś z poleconych przez Cb książek :)

annemarie93

Tu jego książki według średniej ocen.
https://www.biblionetka.pl/author.aspx?id=1112

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones