PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598628}

Kolekcjoner

The Collection
5,4 21 292
oceny
5,4 10 1 21292
3,0 4
oceny krytyków
Kolekcjoner
powrót do forum filmu Kolekcjoner

Kogo on wsadził do tej skrzyni pod koniec? Kolekcjonera czy tego co w radiu mowili ze
rodzine zabil i przy stole ich postawił? Czy to jest ten sam gosciu?

PejaPL

dobre pytanie szczególnie że twarzy nawet nie pokazali jego ale wydaje mi się że to ten kolekcjoner:)

ocenił(a) film na 5
kaziulla17

Mi również wydaję się, że był to kolekcjoner.

PejaPL

Pamiętacie scenę jak główny bohater zobaczył rząd skrzyń i w czerwonej była spalona maska? To dalo mu do zrozumienia, że kolekcjoner zdołał przeżyć. Główny bohater znalazł go i tak oto powstała ostatnia scena gdzie kołekcjoner trafił do skrzyni...do własnej skrzyni.


Zacznijmy od tego, że film posiada wiele niedomówień i niejasności więc jak kolekcjoner przeżył? I don't know. Ale bardziej obrzydliwego filmu nie widziałam, nawet Ludzka Stonoga (wszystkie części) wymięka. :p

monkate

ha-ha-ha a ja odnalazłem właśnie oglądając ten film dlaczego ten ziomek to robił i jaki miał cel a nawet jak przeżył ;> i czas na next część ;> chociaż z tą dyskoteką to było raczej komiczne a niżeli realne jeden ziomek zabił ponad 300 ludzi ;d a potem te wszystkie ciała przeniósł bez zauważenia do swojego magazynu ^^ beke miałem jak nie wiem xd

użytkownik usunięty
zewral

a gdzie było powiedziane że ciała z dyskoteki to te z magazynu?

hmm stąd że było ich tam mnóstwo a nie sądzę że seryjny morderca chodził sobie przez 50-60 lat nie złapany mordując tyle ofiar logika na to wskazuje ;d

użytkownik usunięty
zewral

inteligencjo przecież pały odkryły rzeź na baletach i trupy baranie jeden

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
zewral

jestem laską
chyba masz 10 lat i intelgencje poniżej ćwierćprzeciętnej
kompletny idiota najpierw nie rozumie prostych rzeczy a jak mu się tłumaczy każe się pier.dolić wyzywa obraża pokazuje jakim dnem jest a na końcu jeszcze zaznacza że to ja jestem chamką i prostaczką hahahahhahahahahahahhahahahhahahahahahahahahhazaraz padne:)
dawno żaden buc mnie tak nie rozbawił a najlepsza jest świadomość tego że twoja agresja jest związana z kompleksem małego członka:)

użytkownik usunięty
zewral

a poza tym zamiast oglądać horrory dla DOROSŁYCH niech ci mama włączy pokemony albo dragon ball z hhahahahhahhhahahhahahaahhaahahhahahaahaahahahahhahaahaahhhhahahahhhhhhhhhhhhaha hhhhahhahahhahahahhahhahahahahahahhahahah je.błam:)

ty jesteś idiotką gdyż to był sarkazm dziękuje dowiedzenia ...

użytkownik usunięty
zewral

SARKAZM wg ciebie-cytuje: weś się odp ierdol ok jesteś zerem i nikim więcej cham prostak czop baran to ty frajer
.
Nie wspominając o ortografii pewnie chciałeś zabłysnąć i popisać się znajomością trudnych słów,w tym celu zapewne wertowałeś słownik,szkoda że nie sprawdziłeś co to stwierdzenie oznacza:(

użytkownik usunięty
zewral

inteligencjo przecież pały odkryły rzeź na baletach i trupy baranie jeden
.
TO BYŁA SATYRA

no widzisz niektórzy tak mogą powiedzieć niektórzy nie każdy wkłada jakąś maskę żeby coś pokazać. Trzeba dostrzegać pewne sprawy żeby o nich mówić. Nie warto z tobą pisać z powodu 1 który wcześniej pokazałem odpowiadając na twój wpis. ;>

użytkownik usunięty
zewral

i tak wracasz na tarczy.......................................................................... .

ps. ładne zdjęcie profilowe ;>

użytkownik usunięty
zewral

na żywo jestem jeszcze ładniejsza:)
a teraz dzieciaku odrób lekcje,zjedz kolacje,umyj ząbki,obejrzyj dobranockę,zmów paciorek lulu:)

tak jest mamusiu już idę

ocenił(a) film na 6
zewral

To nie były ciała z dyskoteki. Było powiedziane, że uprowadził 50 ludzi przez czas swojej działalności.

ocenił(a) film na 7
PejaPL

Do skrzyni został włożony kolekcjoner (ten który zabierał po jednej osobie do skrzyni). Jak skończył się film była przedstawiona obsada z kilkoma scenami z filmu. Reżyser przedstawił człowieka w masce, a potem wątek jak zostaje on wepchnięty do skrzyni, wszystko to zostało podpisane. Dodam jeszcze że film, momentami przypomina PIŁĘ. Widać podobne zastosowania reżysera. Nie ma się co dziwić skoro Kolekcjonera nagrał ten sam człowiek.

ocenił(a) film na 8
prostreet94

Dzięki za informacje. Szczerze mówiąc nie lubię piły. Ale Kolekcjoner naprawdę mi sie podobał

ocenił(a) film na 7
PejaPL

Kolekcjoner nie jest złym filmem. W swój sposób trzyma w napięciu i ogląda się go bardzo przyjemnie. Piła strasznie mi się podoba, niemal wszystkie jej części. Cenię ją za to, że zdradza profil mordercy. Pokazuję mordercę, jako człowieka wykształconego i inteligentnego, który chce zmienić świat na lepsze. Nie wiem czy oglądałeś, ja jeszcze nie film "The Collector", który w pewnym sensie jest jakąś częścią tego filmu (Kolekcjonera), występuje ten sam aktor, w roli tej samej postaci Arkin'a. Ma wyższą ocenę na filmwebie, przyznam się, że obejrzę go w niedalekiej przyszłości.

ocenił(a) film na 8
prostreet94

Pewnie do tej pory już to wiesz. Kolekcjoner to bezpośrednia kontynuacja Collectora.

prostreet94

Nie trzeba patrzeć na napisy żeby wiedzieć , że ten typ wrzucany na końcu do skrzyni to kolekcjoner .... "Zabijesz mnie ?" "Nie to by było zbyt proste , zrobię Ci to co Ty mi zrobiłeś " mniej więcej tak toczyła się ostatnia rozmowa w filmie , wiec nie trzeba być geniuszem żeby domyślić się kto to jest , dodatkowo nóż który trzyma w reku ten nieznany koleś jest taki sam albo bardzo podobny do tych którymi wcześniej walczyli . Oczywiście nie można zapomnieć o tych chrząszczach czy co to tam było , jeśli ktoś oglądał 1 cześć pamięta scenę ze słoikiem z robaczkami jakimiś ( nie znam się na owadach) , w drugiej części tego samego robaka widzi na zdjęciu/obrazie chwile potem jak nasz "główny" bohater odłącza się od reszty i trafia do pokoju z szwankując żarówką , a kiedy mamy ostatnia scenę to samo stworzonko widzimy na jakiś badylach w ramach ozdoby , widzimy tez rozmaite mini gablotki z jakimiś robakami , co daje nam już jasność sytuacji kto to był .
Co do samego filmu to nie rozumiem czego oczekiwaliście ... To jest pełen rzeźni horror bez ładu i składu po co tu jakaś fabula , skoro ma być rzeźnia , swoja droga motywy rodem z macgyver'a mocno naciągane i przyznam ze twórcy trochę z tym przesadzili , ale film nie był aż taki zły jak niektórzy piszą .

ocenił(a) film na 3
PejaPL

Chwilę przed napisami końcowymi było :"wystąpili" i pokazywano i przedstawiano aktorów, a kiedy na samym końcu Arkin wpycha kolesia do skrzyni, to kiedy się zamyka jest napis: "kolekcjoner: Randall Archer" więc wychodzi na to, że to jego uwięził

ocenił(a) film na 8
niemarudze_1

No dzięki za opowiedz. A moge zapytać co taka mafna ocena ? :D

ocenił(a) film na 3
PejaPL

Pewnie, że możesz. Nie jestem znawcą sztuki filmowej ale filmów na swoim koncie mam całkiem sporo. Nie oglądałam pierwszej części (ta "wpadła mi w ręce" przypadkiem) i nie wiem, czy będę chciała zobaczyć pierwszą. Może powinnam, żeby moja opinia na temat tej była bardziej obiektywna ponieważ nie było wytłumaczone co to za psychol, dlaczego robi to, co robi (bo wydaje mi się, że nie był to ten facet, o którym mówili w radiu w ostatniej scenie). Poza tym na filmach-horrorach spodziewam się być przerażona albo chociaż przestraszona. W czasie "kolekcjonera" nie towarzyszyły mi takie ani podobne emocje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones