PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639250}

Koliber

Hummingbird
6,6 48 657
ocen
6,6 10 1 48657
5,0 3
oceny krytyków
Koliber
powrót do forum filmu Koliber

Wchodzę, patrzę i oczom nie wierzę. Ocena roli Agaty tylko 6,8 ??? Serio ?? Czy oceniający w ogóle widzieli ten film? A może ocena wynika stąd, że jest Polką i się jej wysoka nota za dobrą rolę nie należy? Przecież zagrała genialnie! Nienaganny angielski, brak sztuczności, niezwykłe "wtopienie się" w rolę - ona po prostu była tą zakonnicą ! Jestem zachwycona jej rolą a film uważam za bardzo udany i ciekawy !

ocenił(a) film na 8
pinka_green

Pani Agata Buzek to świetna aktorka, warto ją docenić :) zresztą tak samo jak nasza Weronika Rosati też niedoceniana.

pinka_green

Była przerysowaną zakonnicą. Matka Teresa. Nie nadawała się ponieważ jakby taką babkę samą wystawić w ciemnym zaułku dla bezdomnych to zabraliby jej wszystko. W świecie idealny może nie ale zakonnice przy takich pracach muszą mieć charakter. Dodatkowo nie było chemii między nią, a Stathamem. Gra drewniana i co najbardziej mną ruszyło to to, że mówiła niewyraźnie kwestie polskie. Ta dziewczyna nie ma innej ekspresji twarzy jak tylko przygłodzony, bezdomny piesek.

Przykro mi ale to moje zdanie. Nie chodzi o to, że nie jest seksowna - w końcu gra zakonnicę - ale nadaje się do filmów typowo o tematyce: kościół, wiara, obozy koncentracyjne, branie kredytu, dramat.

ocenił(a) film na 4
sadentrue

Dokładnie zgrała gorzej niż drewno.Już lepiej by była niemową ,to miałaby więcej wdzięku niż grana przez nią postać.Przez takie aktorstwo jesteśmy postrzegani jako zaścianek Europy.

ocenił(a) film na 8
sadentrue

Jednym słowem - bzdura ! To świetna rola Agaty !

betty_filmaniak

Bzdura, bo ktoś ma inne zdanie i w dodatku potrafi je rzeczowo przedstawić? Obrzydliwi jesteście.

sadentrue

Jeśli TO była drewniana rola, to widz tak oceniający ma drewniane oczy.

ocenił(a) film na 5
pinka_green

zagrała słabo i do tego lewaczka

ocenił(a) film na 8
pinka_green

Całkowicie się zgadzam.

pinka_green

6,8 wydaje się być wysoką oceną, biorąc pod uwagę, że ten film jest gównem

pinka_green

Co do roli A. Buzek pełna zgoda. Znakomicie zagrała tę rolę.

Wydmin

Szacunek do zdania innych ludzi jest podstawą podejścia do czytania komentarzy. Musisz zaakceptować, że ktoś ma inne zdanie. Możesz jej dać zaocznego Oskara za tą rolę, ale dla mnie dalej będzie mizerna. Ta aktorka ma swoją niszę filmową, tj. jak pisałem wcześniej. Dalej uważam, że dynamiczne role nie są dla niej. Brak ekspresji - to znaczy, że ma mało mimiki. Jak ci to inaczej opisać? Nie patrzę na nią, jak na reprezentantkę Polski, czy inne takie dyrdymały, bo każdy reprezentuje siebie. Do tej roli się nie nadawała. Zrobiła wszystko co potrafiła. Sama jej rola i tak nie obroniłaby tego filmu, nawet gdyby była wybitna. Pozdrawiam.

sadentrue

Pamiętam, jak w domu po obejrzeniu tego filmu zawołałem: najlepsza aktorska robota w tym filmie!
Przewyższyła Stathama, co oczywiście nie jest trudne, bo właśnie Statham gra "wąsko", na wąskim pasmie przenoszenia, gdyż stale gra tę samą rolę.
Mimika jako miernik klasy aktorskiej jest zwodnicza, aktor gra całym ciałem, przypominam tu sobie mało mimicznego, genialnego aktora T. Łomnickiego, np.w roli Wolodyjowskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones